Menü

SOLO DETECTOR TESTERS

SOLO Markası Tarihçesi

SOLO, Detectortesters şirketinin bir alt birimidir. 1965 yılında kurulan Detectortesters, yangın algılama sistemleri için dünya lideri test teknolojisinin tasarımcısı ve üreticisidir.

 

SOLO Markası Başarıları

SOLO, uzman yangın şirketleri ağı aracılığıyla dünya çapında dağıtılır. Tüm ürünler dünyanın önde gelen dedektör üreticileri tarafından onaylanmıştır, kullanımlarının güvenli olduğundan ve dedektörün kullanım ömrü açısından hiçbir risk oluşturmadığı resmi makamlarca sınanmıştır.

 

SOLO Hangi Ülkenin Markası?

Dedektör üreticileri, uzman distribütörler ve tedarikçilerle ve kendi şirket içi ekibiyle işbirliği yaparak ve ortaklık kurarak, müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet verebilen SOLO, İngiltere-Hatfield’de merkezi bulunmaktadır.

 

SOLO Faaliyet Alanları Nelerdir?

Solo, duman, ısı ve CO dedektörlerinin işlevsel testini ve bakımını sağlar. Yangın sistemlerinin kullanıldığı hertürlü binalarla, kurumlarda ve kuruluşlarda kullanılmaktadır.

 

SOLO Ürünleri Nelerdir?

Duman, ısı ve CO dedektörleri için eksiksiz bir test ve bakım dedektörü sunan SOLO test ekipmanı serisi şu şekilde çalışır:

Solo test başlıkları, duman, ısı ve CO dedektörlerinin test ve bakımının yapılmasına izin vermek için teleskopik erişim kutuplarına bağlanır. İlgili test kafası bağlandıktan sonra, direk kaldırılabilir ve test gerçekleştirilebilir. Teleskopik direkler, 9 metreye kadar yüksekliklere erişime izin vererek, dedektörlerin kolay ve profesyonel fonksiyonel testini ve çıkarılmasını sağlar.

Test başlıklarının yanı sıra, yedek şarj cihazları ve saklama torbaları dahil bir dizi aksesuar ve yedek parça mevcuttur. Çok çeşitli kitler de mevcuttur ve teleskopik direkler ayrıca Testifire ve Trutest ürün serileri ile uyumludur.

 

SOLO Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Solo, endüstrinin en popüler dedektör test ekipmanı serisidir. Duman , ısı ve CO dedektörlerinin amaca uygun ve bir yangın durumunda etkinleştirilmeye hazır olmasını sağlamak için NETSER Grup,  SOLO markası servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

 

SOLO Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

SOLO Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. SOLO markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

SOLO Fiyatları Nelerdir?

SOLO ürünleri, yangın sisteminizin kontrolü için en iyi çözümler arasındadır. Size uygun olan çözümü bulmak ve fiyat bilgisi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurailirsiniz.