Menü

SİMTRONİCS

Simtronics Markası Tarihçesi

Simtronics, Proses Endüstrileri ve bunları destekleyen Eğitim Kurumları için yenilikçi Operatör Eğitim Simülatörlerini (OTS) geliştirmektedir. Etkili bir simülatör sistemi için teknoloji ile birlikte kapsamlı simülasyon ve eğitim deneyimini bir araya getirmek üzere şirket 1992 yılında kurulmuştur.

 

Simtronics Markası Başarıları

Simtronics, dünya çapında kurulu 1.400'den fazla simülatör sistemi ve sayısız e-öğrenme lisansı ile kanıtlanmış, ilerici ve heyecan verici bir simülatör sistemi için en son teknoloji ile kapsamlı simülasyon ve eğitim deneyimini bir araya getirmektedir.

 

Simtronics Hangi Ülkenin Markası?

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey Eyaletinde merkezi bulunan şirket, 1992'den beri Simtronics, Proses Endüstrileri ve Operatör ve Teknisyenleri eğiten eğitim kurumları için yenilikçi Operatör Eğitim Simülatörleri (OTS) geliştirmektedir.

 

Simtronics Faaliyet Alanları Nelerdir?

Simtronics, Proses Endüstrileri ve Operatör ve Teknisyenleri eğiten eğitim kurumları için yenilikçi Operatör Eğitim Simülatörleri (OTS) geliştirir ve sunar. Standart Süreç Modelleri, Özel Süreç Modelleri, Merkezi Eğitmen İzleme ve Raporlama, Stajyer ve Eğitmen Eğitimleri ve Ekipman Eğitimleri, alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

Simtronics Ürünleri Nelerdir?

DSS-100 Operatör Eğitim Simülatörü ve dinamik, gerçek zamanlı süreç modelleri paketi, kursiyerlerin anlamlı gerçek dünya senaryoları deneyimledikleri uygun maliyetli, sezgisel, yüksek kaliteli bir çözüm sunarak müşteri değerini en üst düzeye çıkarır.

Kanıtlanmış ve sürekli olarak geliştirilmiş teknoloji ile desteklenen DSS-100, öğrenme eğrisinin bir adım önünde tutan performans değerlendirme araçları, gelişmiş hata yetenekleri ve entegre ekipman eğitimleri dahil olmak üzere son teknoloji özellikleri içerir.

 

Simtronics Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Simtronics markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, çalışanlarınız için son derece önemli olan ekipmanların kullanımlarında aksama olmaması için profesyonel destek sunmaktadır. Gereken tüm bakım planlamaları eksiksiz ve zamanında yapılmaktadır.

 

Simtronics Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Simtronics Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Simtronics markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Simtronics Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup, size gereken tüm desteği sağlamaktadır. Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.