Menü

SIEMENS

Siemens Markası Tarihçesi

Siemens 1847'de kuruldu. Kurucuları, Werner von Siemens ve Johann Georg Halske’dir. Siemens’in ana buluşu telgraf üzerine oldu. Mors kodu yerine harf sırasını işaret etmek için bir iğne kullandı. Daha sonra şirket, 12 Ekim'de ilk atölyesini açtı.

 

Siemens Markası Başarıları

Siemens, Almanya'da kurulmuştur ve şirket merkezi Münih'te bulunmaktadır. Yaklaşık 190 ülkede faaliyet göstermekte ve yaklaşık 285 üretim ve üretim tesisi bulunmaktadır. Elektrifikasyon alanlardaki pazar potansiyelinden tam olarak yararlanmak için Siemens işletmeleri, ayrı olarak yönetilen bir işletme olarak dokuz bölüme ve sağlık hizmetlerine ayrılmıştır.

 

Siemens Hangi Ülkenin Markası?

Siemens, bir Alman çokuluslu şirketidir ve merkezi Münih’tir. Yurtdışında şube ofisleri ile Avrupa'daki en büyük sanayi üretim şirketlerinden biridir.

 

Siemens Faaliyet Alanları Nelerdir?

Şirketin ana bölümleri, şirketin ana faaliyetlerini temsil eden Endüstri, Enerji , Sağlık ve Altyapı ve Şehirler'dir . Şirket, önde gelen bir tıbbi teşhis ekipmanı üreticisidir ve şirketin toplam satışlarının yaklaşık yüzde 12'sini oluşturan tıbbi sağlık hizmetleri bölümü, endüstriyel otomasyondan sonra en karlı ikinci birimidir.

 

Siemens Ürünleri Nelerdir?

Siemens, elektrik mühendisliği ve elektronik ile ilgili çok çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Ürünleri genel olarak şu kategorilere ayrılabilir: binalarla ilgili ürünler; sürücüler, otomasyon ve endüstriyel tesisle ilgili ürünler; enerji ile ilgili ürünler; aydınlatma; Medikal Ürünler; ve nakliye ve lojistikle ilgili ürünler.

Siemens binaları ile ilgili ürünler arasında bina otomasyon ekipmanları ve sistemleri; bina operasyonları ekipman ve sistemleri; yangın güvenliği ekipmanı ve sistemleri inşa etmek; bina güvenlik ekipmanları ve sistemleri; ve devre koruma ve dağıtım ürünleri dahil alçak gerilim şalt cihazları bulunmaktadır.

 

Siemens Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Siemens markası servis ve bakım hizmetleri söz konusu olduğun da en güvenilir yetkili şirket olan NETSER Grup, sisteminizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz gidermektedir.

 

Siemens Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Siemens Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Siemens markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Siemens Fiyatları Nelerdir?

Dünyaca bilinen Siemens markasının çok geniş bir üretim alanı bulunmaktadır. Size en uygun ürünü öğrenmek için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.