Menü

SENSTAR

Senstar Markası Tarihçesi

Senstar, 1981 yılında Kanada'da Kontrol Verileri Bilgi İşlem Cihazları Bölümünden (CDC) ayrılarak kuruldu. Kurucuları, dünyanın ilk taşınan koaksiyel kablo sensörü Sentrax'ı icad etti. Teknolojinin ilk uygulayıcıları arasında ABD ordusunun yanı sıra gömülü sensör sistemini Kanada genelindeki gözetim tesislerine kuran Kanada Correctional (islah) Servisi de bulunuyordu.

 

Senstar Markası Başarıları

Senstar, dünyadaki en büyük sensör teknolojisi tabanlı güvenlik ürünleri ve sistemleri portföyünü araştırmakta, geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. 40 yıla yakın bir süredir çevre saldırı tespit ürünleri, 80'den fazla ülkede binlerce bölgeyi koruyor ve binlerce kilometreden fazla kurulu ürünü temsil ediyor.

 

Senstar Hangi Ülkenin Markası?

Senstar Corporation, fiziksel güvenlik ve video gözetim endüstrileri için çevre saldırı tespit sistemleri, video yönetim yazılımı, kişisel baskı sistemleri ve erişim kontrol yazılımı geliştirir ve üretir. Merkezi Ontario (Kanada), Ottawa'da bulunmaktadır. Senstar ürünleri, kritik altyapı sahaları, askeri üsler, nükleer enerji santralleri, havaalanları, kişisel mülkler, sınırlar ve ıslah tesisleri dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki tesisleri korur.

 

Senstar Faaliyet Alanları Nelerdir?

Akıllı video yönetimi, video analizi, erişim kontrolü ve yenilikçi çevre saldırı tespit sistemleri ile Senstar, karmaşıklığı azaltan, performansı artıran ve desteği birleştiren kapsamlı, kanıtlanmış, entegre teknolojiler sunar. Senstar yaklaşık 40 yıldır, kritik altyapı, askeri, imalat, ulaşım, petrol ve gaz borularının korunmasında rol oynuyor.

Ayrıca, havalimanları, sınırlar, hapishaneler için çevre saldırı tespit sistemleri, gömülü kablo algılama sistemleri, grafik ve mobil ekranlar, bistatik mikrodalga algılama sistemleri, çit montajlı sensörler, dengeli kapasitans sensörleri, ortak alan sensörü sistemleri, IVA ve Komuta ve Kontrol sistemleri üretmektedir.

 

Senstar Ürünleri Nelerdir?

FlexZone

FlexZone aralıklı çit montajlı sensör, çitin kesilmesi, tırmanması veya başka bir şekilde kırılması girişimlerini tespit eder ve bulur. Aynı anda birden fazla müdahalede ve arka plandaki çevresel gürültünün varlığında bile saldırıları doğru bir şekilde bulur. FlexZone her büyüklükteki site için uygundur.

Senstar Symphony

Senstar Symphony, akıllı video yönetim yazılımı (VMS) için bir ölçüttür. Symphony, sunucuları birleştirerek, Microsoft lisanslamasını azaltarak ve kullanıcı verimliliğini artırarak en düşük fiyatla depolamaya sahip olma maliyetini sağlar. Son derece ölçeklenebilir, kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Senstar LM100

Senstar LM100, hibrit çevre saldırı tespit ve akıllı aydınlatma sistemidir. Son teknoloji ürünü bir üründe iki temel güvenlik işlevini birleştiren Senstar LM100, bir güvenlik yönetim sistemini (SMS) uyarırken çit hattında tespit edilen bölgeyi aydınlatarak davetsiz misafirlere karşı güçlü bir caydırıcı görevi görür.

FiberPatrol FP1150

Çit montajlı izinsiz giriş tespiti için FiberPatrol FP1150, çevre uygulamalarında 10 km'ye kadar koruma sağlar. Fiber optik sensör teknolojisi, alanda EMI ve yıldırım ve iç mekanlara tamamen bağışıklık kazandıran, güç veya iletken öğeler gerektirmez. 

Thin Client

Açık, basit ve uygun maliyetli PC alternatifidir. Thin Client, 30'dan fazla ağ video üreticisinin 1080p videosunu ve dijital kayıtları kolayca görüntülemek için tasarlanmış bir PC alternatifidir. 

Senstar Enterprise Manager

Enterprise Manager (EM), tümü tek bir merkezi bulut tabanlı arayüzden birleştirilmiş otomatik yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri yoluyla video gözetimiyle ilgili BT işlemlerini kolaylaştırır. 

 

Senstar Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Senstar, sizlere en iyi hizmeti vermek için satış sonrası olanaklarını da geniş tutmaktadır. NETSER Grup güvencesiyle sunulan servis ve bakım hizmetleri ihtiyaçlarınız karşılamak için her zaman yanınızdadır. Ürün özellikleri ve teknik destek hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir veya not bırakabilirsiniz. Size özel hizmetlerimiz hakkında en geniş bilgiyi kısa sürede sunacağız.

 

Senstar Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETSER Grup, bünyesi altında bulunan tüm ürünler hakkında uzun yıllarda edindiği deneyim ve tecrübeye sahiptir. NETSER Grup, Türkiye’de Senstar ürünleri içinyetkili distribütördür. Senstar markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Senstar Fiyatları Nelerdir?

Senstar, size özel çözümler sunarken birçok yenilik barındırmaktadır. Ürünler hakkında geniş bilgi almak ve ayrıntıları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bulunan fiyat teklif formunu doldurduğunuzda konusunda uzman çalışanlarımız en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Senstar ürünü hakkında alacağınız bilgi ile karar aşamasında daha hızlı davranabileceksiniz. NETSER Grup, size özel teklif ve çözümlerle her zaman yanınızdadır.