Menü

SENNHEISER

Sennheiser Markası Tarihçesi

1945 yılında Prof. Dr. Fritz Sennheiser tarafından kuruldu ve bugüne kadar bağımsız bir aile şirketi olmaya devam ediyor. 2013 yılından bu yana, Daniel Sennheiser ve Dr. Andreas Sennheiser, Sennheiser ailesi adına şirketi yöneten üçüncü nesil Ortak CEO'lardır. Kendi rakamlarına göre, Sennheiser Grubu'nun dünya çapında yaklaşık 2.880 çalışanı var. Ses uzmanının 2018 yılında toplam cirosu 710.7 milyon Euro olarak gerçekleşti.

 

Sennheiser Markası Başarıları

Sennheiser’ın amacı, ürünlerini kullanmaktan zevk alan perakende mağazaları, profesyonel kullanıcılar ve sanatçılar için en uygun çözümleri belirlemek ve geliştirmektir. Adele, Ed Sheeran, Drake, Pink, Kylie, Rihanna, Robbie Williams ve Foo Fighters gibi sanatçıların hepsi, seslerinin en iyi şekilde görüntülenmesi için Sennheiser mikrofonlarına güveniyor. Dahası, tüm müzik türlerinde yakın zamanda keşfedilen yetenekler Sennheiser tarafından desteklenmektedir. Büyük film, radyo ve tiyatro yapımları mükemmel seslerini Sennheiser teknolojisine borçludur. Sanatçılar, televizyon şirketleri, stadyum operatörleri ve konferans organizatörleri Sennheiser'a güveniyor. Sennheiser'ın gereksinimlerini karşılamak için ideal bir çözüme sahip olduğunu biliyorlar. Şirket ayrıca The Brit Awards, Eurovision, MTV Europe, Capital FM'den Jingle Bell Ball, Rio de Janeiro'daki Karnaval da dahil olmak üzere birçok yüksek profilli gösteride aktif olarak yer alıyor.

 

Sennheiser Hangi Ülkenin Markası?

Alman şirketi Sennheiser, dünyanın önde gelen kulaklık, hoparlör, mikrofon, konferans teknolojisi ve kablosuz iletim teknolojisi üreticilerinden biridir. Ses uzmanının merkezi Hanover yakınlarındaki Wedemark'ta bulunuyor ve şirket dünya çapında 50'den fazla ülkede temsil ediliyor.

 

Sennheiser Faaliyet Alanları Nelerdir?

Canlı müzik, DJ, tiyatro, stüdyo, yayın, film ve videonun yanı sıra 3D ses ve AR / VR / XR için kapsamlı ses çözümleri sunar. Ürün portföyünde sahne, stüdyo, yayın ve konum kayıt mikrofonları, kablosuz mikrofon ve monitör sistemleri, kulaklıklar, monitör kulaklıkları ve profesyonel kulak içi dinleyiciler bulunur. Sunumlar, konferanslar, toplantılar, ziyaretçi rehberliği, işitme desteği ve eğitim sektörü için ses çözümleri içerir. Bunlar arasında kablosuz mikrofon sistemleri, tavan mikrofonları, hoparlör mikrofonları, ziyaretçi yönlendirme sistemleri, işitme yardımı için akış çözümleri ve kablosuz PA sistemleri bulunur.

 

Sennheiser Ürünleri Nelerdir?

Sennheiser GSP 670: Mükemmel ses kalitesine sahip kablosuz bir kulaklık isteyen oyuncular GSP 670'i almalıdır. Kulaklıklı mikrofon setinde Sennheiser Gaming Suite uygulamasıyla surround ses bulunur ve kulağa hoş gelen ses iletir.

Sennheiser HD 598 SR: HD 598 sıradan ve analitik dinleyiciler için harikadır. Ayrıca peluş kulak pedleri ve gün boyu keyif için geniş bir uyum sağlar. Ayrıca, diğer Sennheiser modellerinden çok daha ucuza mal olur.

Sennheiser HD 598 CS: Sennheiser HD 598 CS, yapı kalitesi açısından neredeyse HD 598 SR ile aynıdır, ancak bu kulaklıklar kapalıdır.

Sennheiser HD1 Kablosuz: Bu, Momentum modeline çok benzer, ancak aynı zamanda aktif gürültü önleme özelliğine sahiptir. HD1, ANC'yi PXC 550 Kablosuz'dan daha şık bir tasarıma sahip olmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Sennheiser Momentum Wireless ve Sennheiser Momentum True Wireless 2: Gerçek kablosuz kulaklıklar, hareket halindeyken dinleyiciler için mükemmel bir seçenektir ve Sennheiser, rahatlık için ses kalitesinden ödün vermez. Bu kulaklıklardan birinin eksikliği, özelliklerin ne kadar seyrek olduğudur, ancak ikinci nesil modelde gürültü önleme bulunur.

 

Sennheiser Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Sennheiser ürünleri kadar servis ve bakım da önemlidir. NETSER Grup, aldığınız ürünlerin en iyi şekilde çalışması için gereken tüm desteği sağlamaktadır. Ürünlerin arıza durumunun hızlı müdahale ile giderilmesi kadar önemli olan diğer bir mevzuda ürünlerin bozulmadan çalışmasıdır. Bozulmaların önüne geçebilmek için periyodik bakımlar çok önemlidir. NETSER Grup size istediğiniz hizmeti profesyonelce verecektir.

 

Sennheiser Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Sennheiser yabancı bir marka olduğu için Türkiye yetkili distribütörü ve bayisi son derece önemli bir konudur. NETSER Grup uzun yıllardır verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Sennheiser markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sennheiser Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup sizlere en iyi hizmeti sunmak için aramanızı bekliyor. Sennheiser veya farklı bir ürün fark etmeksizin NETSER Grup, sizlere en uygun ve en az maliyetli ürünleri sunacaktır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve görüş bildirmek için bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulumam fiyat teklif formunu doldurarak bize kişisel not bırakabilirsiniz. İhtiyacınıza binaen iyi çözümleri sunmak için ilgili görevliler en kısa sürede dönüş yapacaklardır.