Menü

SECURİTON

Securiton SecuriRAS Markası Tarihçesi

Securiton SecuriRAS, 1948'de teknik güvenlik hizmeti olarak kuruldu.  Dünya genelinde Securiton SecuriRAS, yüksek standartlı tanınmış bir güvenlik şirketi haline geldi.

Securiton SecuriRAS Markası Başarıları

Securiton, İsviçre Güvenlik Sistemleri Kurulumcuları Birliği SES'in bir üyesidir. Tüm SES üyeleri, yangın, hırsızlık, durdurma alarmı veya söndürme sistemleri konusunda uzman firmalardır ve Kanton Yangın Sigortaları Birliği (VKF) tarafından bu şekilde tanınır ve SES yönergelerine uygun olarak onaylanır.

Securiton SecuriRAS Hangi Ülkenin Markası?

İsviçre merkezli Securiton SecuriRAS, dünyanın birçok bölgesinde hizmet vermektedir.

Securiton SecuriRAS Faaliyet Alanları Nelerdir?

Securiton SecuriRAS, hem İsviçre'de hem de dünya çapında güvenlik endüstrisi ve savunma teknolojisi için sistemler planlıyor, kuruyor ve bakımını yapıyor. Securiton SecuriRAS, yangın algılama, izinsiz giriş algılama, erişim kontrolü, video gözetimi, güvenlik yönetim sistemi ve mobil nesne koruması için geniş bir güvenlik sistemleri sunar.

Securiton SecuriRAS Ürünleri Nelerdir?

  • Yangın algılama sistemleri

Securiton SecuriRAS, Yangın algılama sistemi, rahatlatıcı bir emniyet ve güvenlik hissi sağlamak için en yüksek teknoloji standardını kullanır.

  • Duman algılama sistemleri

Securiton SecuriRAS, herhangi bir izleme alanı için yangınların hızlı tespitini hem ölçeklenebilir hem de uygun maliyetli hale getiren eksiksiz bir dedektör yelpazesi sunar.

  • Isı algılama sistemleri

Toz, ısı, duman veya egzoz emisyonları gibi parazit faktörleri, aşırı ve agresif koşullarda yangın algılamasını engeller. Hat tipi ısı dedektörleri, yüksek hassasiyetleri, güvenilirlikleri ve dayanıklılıkları sayesinde bu faktörleri adım adım alır ve etkileyicidir.

  • Duman şalter sistemleri

Erken duman algılama ve yangın ve duman koruma damperlerinin çalıştırılması için sistem sunar.

  • Yangın kapısı kontrolü

Her yangın, fark edilmeyen duman oluşumu ve insanlar için ölümcül olan zehirli gazların sessizce yayılmasıyla başlar.

Yangın dedektörleri

  • Duman dedektörleri

Duman Dedektörü, duman oluşumuna neden olan için için yanan, parlayan ve açık yangınların erken tespitini sağlar.

  • Isı dedektörleri

Duman oluşumu olan ve olmayan açık yangınları algılar.

  • Kombine dedektörler

Sıcaklık destekli duman sensörü, duman oluşumuna neden olan için için yanan, parlayan ve açık yangınların erken tespitini sağlar.

 

Securiton SecuriRAS Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup, güvenlik sistemleri konusunda uzman olan Securiton SecuriRAS ile alakalı teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktadır. İhtiyacınız olan her an uzman ekibimizle yanınızdayız.

 

Securiton SecuriRAS Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Securiton SecuriRAS Türkiye Yetkili Distribütörü Netser Grup'tur. Securiton SecuriRAS markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Securiton SecuriRAS Fiyatları Nelerdir?

Securiton SecuriRAS ürünlerini kullanmaya karar verdiyseniz emin ellerdesiniz. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak NETSER Grup ile iletişime geçebilir sizin için gerekli olan tüm bilgi ve desteği alabilirsiniz.