Menü

SEAGATE

Seagate Markası Tarihçesi

Seagate Technology, Inc., 1980'lerden bu yana bilgisayarlar için dünyanın önde gelen bağımsız sabit manyetik disk ve disk sürücüsü üreticisidir. Şirket, anabilgisayar sabit disk sürücülerinin küçülmesine öncülük ederek, kişisel bilgisayarlar için HDD’leri uygun fiyatlı hale getirdi. 1990'larda şirket yazılıma genişledi ve şu anda bilgisayarların disk sürücüleri, manyetik diskler, teyp sürücüleri ve yazılım dahil bilgileri depolamasına, erişmesine ve yönetmesine olanak tanıyan teknoloji ve ürünlerin lider sağlayıcısıdır. 2000 yılında Seagate, 2 milyar dolarlık bir yatırım aldı.

 

Seagate Markası Başarıları

2005 yılında Forbes dergisi tarafından en iyi yönetilen şirket olarak Yılın Şirketi seçildi. Aynı zamanda 1 milyar sabit disk sürücüsü üreten ilk şirket olarak bilinir.

 

Seagate Hangi Ülkenin Markası?

Seagate Technology, bilgisayar depolama cihazlarının üretimi ve dağıtımı ile ilgilenen bir Amerikan şirketidir. 1978 yılında Shugart Technology olarak kurulan şirket, Dublin merkezli ve genel merkezi California'da bulunuyor. Yıllar boyunca iyi bilinen bazı depolama cihazlarını piyasaya sürmekle bilinir.

 

Seagate Faaliyet Alanları Nelerdir?

Seagate Technology Plc, veri depolama ürünlerini tasarlar, üretir ve pazarlar. Şirket, ürünlerinin kurumsal sunucular, ana bilgisayarlar ve iş istasyonları için tasarlandığı kurumsal uygulamalara hitap eden Sabit disk sürücüleri, katı hal hibrit sürücüleri ve katı hal sürücüleri dahil olmak üzere bir dizi elektronik veri depolama ürünü üretmektedir. Ürünler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için tasarlandığı istemci bilgi işlem uygulamaları ve dijital video kaydediciler, oyun konsolları, kişisel veri yedekleme sistemleri, taşınabilir harici depolama sistemleri ve dijital medya sistemleri gibi çeşitli son kullanıcı cihazları için tasarlandığı istemci bilgisayar dışı uygulamalardır. Şirket, veri depolama ürünleri üretmeye ve satmaya ek olarak, küçük ve orta ölçekli işletmeler için veri depolama hizmetleri sunmaktadır.

 

Seagate Ürünleri Nelerdir?

Seagate IronWolf Ağa Bağlı Depolama (NAS) sabit diskleri

Seagate IronWolf, Ağa Bağlı Depolama (NAS) sabit diskleriyle çok kullanıcılı, yüksek trafikli bir ağda işinizi güvenle yapabilirsiniz. 7/24 uzaktan erişim, yedekleme ve dosya paylaşımına sahip. Hepsinden önemlisi, iş yüklerinizle birlikte ölçeklenirler - bu nedenle riskler yüksek olduğunda güvenilirlik de artar.

Seagate SkyHawk sabit diski (Optimize edilmiş gözetim)

SkyHawk gözetim sabit diskiyle sorunsuz, yüksek hacimli video akışı mümkündür. Kurumsal sınıf iş yüklerinde bile akış kesintilerini ortadan kaldırır. Sabit sürücü, kristal netliğinde hassasiyetle 64 adede kadar HD kamerayı destekler.

Seagate BarraCuda Pro sabit diski

BarraCuda Pro sabit diskleriyle yüksek performanslı uygulamalarınızda güvenilirlik elde edin . Hızlı yükleme süreleri ve endüstri lideri kapasite ile seçim yapabileceğiniz çok çeşitli depolama seçeneklerine sahip olacaksınız. Ayrıca, Çok Katmanlı Önbellek Teknolojisi iş akışlarını kolaylaştırmak için bir destek sağlar.

Seagate Exos kurumsal sabit diski

Yüksek kapasiteli depolama ile maliyetinizi düşürürken güvenilir performans sunar. EXOS, kurumsal sabit disk verimlilik ile veri aktarımları sayesinde hızları veri merkezi önemi vurgular. Ölçeklenebilirlik, depolama iş yükü gereksinimlerinizin güvenle karşılanmasını sağlar.

 

Seagate Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Seagate ürünlerinin hepsi garantilidir. Alınan ürünün özelliğine ve işlevlerine göre garanti süresi değişmektedir. 2 yıl en az tüm ürünler garantilidir. Teknik servis ve bakım için alınan ürünün distribütörüne göre değişmektedir. NETSER Grup, müşterilerinin her zaman yanında ve her ihtiyaç duyulduğunda bir telefon ile ulaşılabilmektedir.

 

Seagate Türkiye Yetkili Partner Firma ve Bayileri

Türkiye’de Seagate hizmeti veren NETSER Grup yetkili satıcı firmalardan biridir. Seagate markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Seagate Fiyatları Nelerdir?

Seagate ürünleri ihtiyacınıza yönelik olarak tasarlanmıştır. En uygun çözüm sizin için sorunlarınıza en iyi cevap verendir. NETSER Grup, hem ihtiyacınıza yönelik hem de gereken özelliklere yönelik bilgileri uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sunmaktadır. Eğer ürünler ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki fiyat teklif formunu doldura bilirsiniz. Konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır.