Menü

SD3

SD3 Markası Tarihçesi

SD 3, fabrikalar tarafından geliştirilen ürünlerin pazarlanması ile yoğun pazarlama faaliyetleri ve teknik eğitim kursları ile ilgilenen, önde gelen Fransız yangın algılama sistemleri üreticisinin ihracat bölümüdür.

 

SD3 Markası Başarıları

SD 3, yangın algılama cihazlarının üretiminde 60 yılı aşkın konsolide deneyimi sayesinde, fabrikalarının ürünlerinin yurtdışına ihracatı için dünya çapındaki müşterileri ile gerçek ortaklıklar kurmayı başarmıştır.

 

SD3 Hangi Ülkenin Markası?

Fransa merkezli olan SD3, sertifikalı ve kaliteli ürünler sunarak dünya genelinde oldukça geniş kullanıcı tabanına ulaşmaktadır.

 

SD3 Faaliyet Alanları Nelerdir?

SD3, her tür uygulama ve kurulum için çeşitlendirilmiş çözümler sunmaktadır. En basitinden en karmaşığına kadar her kurulum ihtiyacı için en uygun çözümü sağlar. Hizmet sektöründen (oteller, merkezler ve ticari binalar) genel olarak lojistik, rafineriler, fabrikalar gibi endüstriyel uygulamalara kadar kullanım alanı genişlemektedir.

 

SD3 Ürünleri Nelerdir?

SD3 ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Paneller, Yangın dedektörleri, Manuel çağrı noktaları, Hava kanalı algılama, Bağımsız duman alarmı dedektörü, Doğrusal ısı algılama, Akıllı / etkileşimli paneller ve dedektörler, Akıllı yangın dedektörleri, Adreslenebilir manuel yangın butonu, Döngü sirenleri, Arayüz Döngü birimleri, Programlama ve bakım aracı, Doğrusal duman dedektörleri, Hava örnekleme tespiti, Patlama tehlikesi olan bölge ürünleri, Kablosuz çözümler, Yangın sistemleri için aksesuarlar, İzleme yazılımı, Hephea güç kaynağı aralığı, Gaz algılama, Geleneksel gaz dedektörleri, Adreslenebilir gaz dedektörleri, Patlamaya dayanıklı gaz algılama, Sesli tahliye sistemleri, Acil çıkış kapıları için elektrikli kilit Yangın alarm kablosu, Bakım ekipmanı.

 

SD3 Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

SD3 Markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İşiniz için çok önemli ürünlerin bakım ve servis hizmetleri için NETSER Grup’a güvenebilirsiniz.

 

SD3 Türkiye Bayileri

Netser, SD3 Türkiyes bayisidir. SD3 markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

SD3 Fiyatları Nelerdir?

SD3, ürünleri oldukça çeşitli ürünlere sahiptir ve aldığınız ürünlerin özelliklere göre fiyatlar değişmektedir. Size özel çözümleri öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede teknik birimimiz size dönüş sağlayacaktır.