Menü

SCHRACK SECONET

Schrack Seconet Markası Tarihçesi

Güvenlik ve iletişim sistemleri ile yangın alarmı konusunda dünyanın önde gelen firmalarından olan Schrack Seconet, 1994 yılında Ericsson Schrack AG firmasından devralınarak kurulmuştur. Bugün 501 çalışanı ile bulunduğu sektörde lider konumda olan kurum, yüksek teknoloji şirketleri arasında yer almaktadır. Hisselerinin %90'ı Securitas Grubu'na ait olan Schrack Seconet'in %10'luk hissesi ise Ing. Dkfm.Hans Zavesky'de bulunmaktadır. Günümüzde genel merkezi Viyana'da bulunan şirketin bunun dışında dünya genelinde 6 ofisi bulunmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlıca karşılamaktadır.

 

Schrack Seconet Markası Başarıları

Özellikle yangın alarmı sektörüne getirdiği yeniliklerle dikkat çeken Schrack Seconet, hizmet verdiği bu alanda "ISO 9001-2000" sertifikasına sahip olan ilk firmadır.

 

Schrack Seconet Hangi Ülkenin Markası?

Şirket Avusturya'nın Viyana şehrinde kurulmuştur. Bunun yanında kurulduğu günden bu yana yakaladığı müşteri memnuniyet oranıyla adından sıkça söz ettirmektedir.

 

Schrack Seconet Faaliyet Alanları Nelerdir?

İletişim sistemleri ve yangın alarmı alanlarında faaliyetlerine emin adımlarla devam eden Schrack Seconet, pratik ve kalıcı çözümlerle beklentileri daima karşılamaktadır. Özellikle hastanelerdeki iletişimin kalitesi hasta sağlığı için son derece önemlidir. Ürettiği ürünlerle hastanelerdeki hasta bakımı, servis, bilgi ve ücretlendirmeyi tek bir platform üzerinden yönetmenize olanak sağlamaktadır.

En son teknoloji kullanılarak üretilmiş yangın alarm sistemleri, söndürme kontrol panelleri, özel yangın dedektörleri sayesinde müşterilerinin hem canını hem de malını korumaktadır. Birbirleriyle entegre bir şekilde çalışan bu sistemler sayesinde karşılaşabileceğiniz olası bir yangından en az zararla kurtulabilme şansı yakalayacaksınız.

 

Schrack Seconet Ürünleri Nelerdir?

1994 yılından bu yana müşterilerine yangın alarmı sistemleri ve iletişim teknolojileri noktasında hizmet veren Schrack Seconet'in ürünlerinden bazıları ise;

 

  • Hemşire çağrı sistemleri
  • Multimedya terminalleri
  • Alarm yönetim sistemi
  • Sesli tahliye sistemleri
  • Yangın dedektörleri
  • Sirenler

şeklindedir.

 

Schrack Seconet Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Schrack Seconet ürünlerinin doğru kullanılması, bakımı veya güncellenmesiyle ilgili tüm sorularınızı kurumun teknik servis birimine yöneltebilirsiniz. Hızlı bir şekilde sizlere geri dönüş sağlayacak olan teknik ekip, takıldığınız konuyla ilgili sizlere yardımcı olacaktır.

 

Schrack Seconet Türkiye Bayileri

Merkezi, Viyana’da bulunan kurumun Türkiye'de irtibat ofisleri bulunmakta ve müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Sizler de Schrack Seconet markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz. Netser, Schrack Seconet bayisidir.

 

Schrack Seconet Fiyatları Nelerdir?

Schrack Seconet ürünlerinin fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kendinize en uygun ürünü bulmak isterseniz hemen yetkililerle irtibata geçebilirsiniz.