Menü

SAMSUNG

Samsung Markası Tarihçesi

Samsung, Lee Byung-chul tarafından 1938 yılında bir ticaret şirketi olarak kuruldu. Kurulduktan otuz yıl içinde grup, gıda işleme, tekstil, sigorta, menkul kıymetler ve perakende gibi alanlara çeşitlendi. Samsung elektronik endüstrisine 1960'ların sonunda, inşaat ve gemi inşa endüstrisine 1970'lerin ortalarında girdi.

 

Samsung Markası Başarıları

Samsung, yaklaşık 80 şirketten oluşmaktadır. İnşaat, tüketici elektroniği, finansal hizmetler, gemi yapımı ve tıbbi hizmetler gibi alanlardaki faaliyetleriyle oldukça çeşitlidir.

2009 mali yılında Samsung, 172,5 milyar dolar konsolide gelir bildirdi. 2010 mali yılında Samsung, konsolide gelirleri 258 milyar dolar kar bildirdi. Bu tutarlar, Samsung'un Güney Kore dışındaki tüm yan kuruluşlarından elde edilen gelirleri içerir.

 

Samsung Hangi Ülkenin Markası?

Seul, Güney Kore merkezli Samsung, yaklaşık 80 şirketten oluşmaktadır.

 

Samsung Faaliyet Alanları Nelerdir?

Güney Koreli Samsung şirketi, dünyanın en büyük elektronik cihaz üreticilerinden biridir. Samsung, dijital medya cihazları, HDD üretimi, yarı iletkenler ve entegre sistemler dahil olmak üzere çok çeşitli elektronik üretiminde uzmanlaşmıştır. Samsung, Güney Kore'nin toplam ihracatının yaklaşık beşte birini gerçekleştiriyor.

 

Samsung Ürünleri Nelerdir?

Samsung'un dünyanın en çok satan akıllı telefonlarının yıllık listelerinin de sık sık üst sıralarında yer almaktadır. Galaxy akıllı telefon serisini Samsung'un en çok tutan modelidir. 2006 yılından bu yana şirket, dünyanın en çok satan küresel üreticisi olmuştur. Televizyonlar, Galaxy serisi, Galaxy Tab ile tablet bilgisayarlar, başlıca ürünler arasındadır.

 

Samsung Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Samsung, dünyaca ünlü bir marka olup birçok ürün ile kullanıcılara hizmet vermektedir. NETSER Grup, sizin aldığınız üründen en çok faydayı almanızı sağlamak için gerekli olan tüm servis ve bakım yapmaktadır.

 

Samsung Türkiye Bayileri

Netser, Samsung bayisidir. Samsung markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Samsung Fiyatları Nelerdir?

Samsung ürünleri kalite olarak kendini dünya genelinde ispatlamıştır. Samsung ürünlerini en uygun fiyetlara ve en uygun şartlara sahip olmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.