Menü

RUİJİE

Ruijie Networks Markası Tarihçesi

Ruijie Networks, Çin'de yenilikçi bir kuruluş olarak sertifikalandırılan tek veri iletişim şirketidir. 2000 yılında Ruijie Networks, yerli ilk modüler anahtarı (switch) ve Çin'deki yerli ağ markalarının başarılı bir şekilde yükselmesini sağlayan tam gigabit switch takımını tanıttı. 2011 yılında Ruijie Networks, Çin'in ilk bulut bilgi işlem veri merkezi anahtar ailesini piyasaya sürdü, bu da Ruijie Networks'ü bulut bilgi işlem ağı platformunda öncü yapıyor. Bağımsız Ar-Ge'nin yenilikçi yolunda sürekli iyileştirme ile Ruijie & Reyee Network Sistemleri, Çin'deki en yeni ağ teknolojilerinin geliştirilmesine öncülük ediyor ve teşvik ediyor. Ruijie-Reyee alt markasıyla da KOBİ segmenteindeki müşterilerini hedeflemektedir. Proje çalışmalarının haricinden Reyee markasını piyasada ve MN İletişim bayilerinden hızlıca erişebilirsiniz.

 

Ruijie Networks Markası Başarıları

Ruijie Networks, birçok önemli projeye imzanı atmış ve projelerin mükemmel sunulması için arka planda kusursuz çalışmıştır. İşte Ruijie Networks’ün başarılarından birkaçı:

Gençlik Olimpiyat Oyunları: Danışmanlık, çözüm tasarımı, işletme ve bakım için proje uygulaması dahil kapsamlı bir ağ çözümü sağladı.

Rio 2016 Olimpiyatları: Xinhua Haber Ajansı'na 2016 Olimpiyatlarında Wi-Fi hizmeti sağladı.

Pekin 2008 Olimpiyatları: Olimpiyat Köyü, Olimpik Orman Parkı ve Tianjin Olimpiyat Merkezi Stadyumu için çekirdek ağı destekledi ve Xinhua Haber Ajansı için Wi-Fi sağladı

Guangzhou 2010 Asya Oyunları: Özel ağ yapımının yanı sıra işletme ve bakımı yönetimi

Universiade Shenzhen 2011: Özel ağ yönetimi, yarışma sonuçları teslimi ve medya ağının yapımı, işletimi ve bakımı.

 

Ruijie Networks Hangi Ülkenin Markası?

Ruijie Networks, Çin'in önde gelen ağ çözümleri tedarikçisidir. Ruijie Networks, telekom operatörleri, finansal hizmetler, devlet kurumları, eğitim ve işletmeler için müşteri ağları için değer oluşturmak amacıyla uçtan uca ağ çözümleri sunar. Ruijie Reyee Türkiye olarak Türkiye'de de ofisleri bulunmaktadır. Ülke Müdürü olarak Yunus Han bey görev almaktadır. 

 

Ruijie Networks Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ruijie Networks, ağ teknolojisi gelişimini destekleme, teknoloji ve uygulama yakınsaması sağlama ve sosyal ilerlemeyi ilerletme misyonlarını benimser, böylece müşterilerine ve ortaklarına yeni çağdan yararlanmalarında yardımcı olur.

 

Ruijie Networks Ürünleri Nelerdir?

Switch

Ruijie Networks, veri merkezi ağı ve kampüs ağı için çok sayıda tam özellikli switch serisi düzenlemiştir. Şu anda, Ruijie switchleri İnternet, finans, şebeke operatörü, hükümet, eğitim, işletmeler, sağlık vb.gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak benimsenmiştir. İnternet dünyasının hızlı gelişimi ve yoğun gelişimi göz önüne alındığında, basitlik, yüksek verimlilik ve yüksek ölçeklenebilirlik ağ altyapısının optimum kullanıcı deneyiminin anahtarıdır.

Wi-Fi

Ruijie, iş dünyasını herhangi bir ağ sorunundan uzak tutma konusunda büyük yeteneklere sahip, sektör lideri senaryo odaklı Wi-Fi çözüm sağlayıcısı olmaya çalışıyor ve eşsiz ve sağlam ürünlerle güçlendirilen pazar payında en üst sıralarda yer alıyor. Ruijie, yüksek öğretim, genel eğitim, sağlık hizmetleri, hükümet, ulaşım, ticaret ve otellere en iyi Wi-Fi dağıtımını yapar ve birbirine bağlı bu dünyadaki genel Wi-Fi kullanıcılarına akıllı yaşam sunmayı başarır.

Firewall

Ruijie güvenlik ürünleri, Ruijie'nin kesintisiz teknolojik gelişimi, hızla değişen İnternet'in getirdiği artan güvenlik tehditlerine karşı değişen güvenlik gereksinimlerini karşılamak için çoklu katmanlardaki kapsamlı güvenlik koruma özelliklerini sunar.

Yazılım

Ruijie yönetim yazılımı platformu, AAA teknolojisi ile bir araya gelen güvenlik yönetimi yazılımı, NAC (Ağ Erişim Kontrolü) de dahil olmak üzere kapsamlı bir ağ güvenliği kontrolü paketi sunar. Kullanıcı dostu arayüzler ve ağ durumunun gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlayan ağ yönetimi yazılımı, ağ performans yönetimi ve yapılandırmasındaki verimliliği büyük ölçüde artırmıştır.

Routers 

İnternet teknolojisinin ve iş odaklı çoklu hizmet gereksinimlerinin değişen değişikliklerini karşılamak için Ruijie routers gelişimini şekillendiriyor. Ruijie, hükümet, finans, eğitim, ulaşım, enerji vb. Sektörlere uygulanmış ve yerleşmiş olan Basitleştirilmiş Ağ Geçidi, Basitleştirilmiş Kimlik Doğrulama ve Basitleştirilmiş WAN Çözümü gibi birçok çözüm sunar. Routers, akıllı ağ altyapısı ile korunan istikrarlı bir iş operasyonu sağlar ve basit kullanıcı deneyimi sunar.

 

Ruijie Networks Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ruijie, ürünlerine, teknik yardım, teknik danışmanlık, sorun giderme ve hata düzeltme hizmeti sunmaktadır. Yazılım sorunlarını uzaktan ani müdahale ile çözerken teknik sorunlar için donanımlı ekipler göndermektedir.

 

Ruijie Networks Türkiye Yetkili Sub-Distribütörü ve Bayileri

MN İletişim, Türkiye Ruijie yetkili sub-distribütörüdür. Ruijie markası ürünleri hakkında destek almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz. Ruijie ve Reyee olarak iki farklı segmentinde farklı distribütörler görev almaktadır.

 

Ruijie Networks Fiyatları Nelerdir?

Ruijie ürünleri ihtiyacına yönelik çözümler sunmaktadır. Ancak bazen teknik konular kafa karışıklığına ya da özelliklerin tam anlaşılmamasına neden olabilmektedir. NETSER Grup, ürünlerin hem alım hem de satım sürecinde müşteri odaklı çözümler sunarak kafa karışıklığını ortadan kaldırmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve ürünler hakkında görüş almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldura bilirsiniz. İlgili teknik birimlerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.