Menü

ROSSLARE

Rosslare Markası Tarihçesi

Rosslare 1980 kuruldu ve yüksek kaliteli güvenlik ürünleri üretip pazarlıyor. Rosslare, kurumsal, konut ve kurumsal ürün ve sistemleri için en son teknolojileri uygulamaktadır.

 

Rosslare Markası Başarıları

Rosslare Security, CE, UL ve FCC gibi en sıkı küresel kalite güvencesi, kamu güvenliği ve sigorta endüstrisi standartlarına bağlıdır. Şirketin üretim tesisi, Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanmasıyla ilgili 2002/95 / EC sayılı AB Direktifi (RoHS) ve ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 ve EN ISO 13485: 2016 sertifikalarına uygundur.

 

Rosslare Hangi Ülkenin Markası?

Rosslare'nin merkezi Hong Kong’dur. Güvenlik dünyasının önde gelen markalarına hizmet veren Rosslare, dünyanın birçok yerinde şubesi bulunmaktadır.

 

Rosslare Faaliyet Alanları Nelerdir?

Rosslare Security Products, kurumsal, küçük işletme ve konut uygulamaları için yüksek kaliteli güvenlik sistemlerinin önde gelen küresel üreticisi ve pazarlamacısıdır. Erişim Kontrolünden Koruma Devriyesine, Kapalı Mekandan Zaman ve Seyirci ve DVR entegrasyonuna kadar, Rosslare'a kapsamlı bir teknoloji portföyü ve güvenlik sistemlerinin sentezi söz konusu olduğunda rekabet avantajı sağlayan en yeni yüksek teknoloji güvenlik ürünlerini geliştiriyor.

 

Rosslare Ürünleri Nelerdir?

  • Giriş kontrolu

Rosslare, ticari ve endüstriyel güvenlik ve kontrol çözümlerinin eksiksiz bir gamını sağlayan çok yönlü bir erişim kontrol ürünleri ve aksesuarları koleksiyonu sunar.

  • İhlal

Rosslare, kolay ve sezgisel kurulum ve kullanım ile basitlik ve rahatlık sunan çeşitli küçük endüstriyel ve ev güvenliği ve otomasyon konfor çözümleri sunar.

  • Bekçi devriye sistemi

Rosslare, gelişmiş tesis ve konut koruma kontrolü, atama izleme ve veri toplama çözümleri sunar. Rosslare'nin onlarca yıllık deneyime dayanarak geliştirilen DigiTool serisi, hem özel hem de kamu sektörü için bugüne kadar piyasada bulunan en iyi maliyet-fayda koruma kontrol yönetim platformunu sunuyor.

 

Rosslare Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Rosslare, uluslararası tabanlı uzaktan destek hizmetlerini kullanarak satış hunisinin her noktasına kişiselleştirilmiş dikkat ve erişilebilirlik getiriyor. Bu hizmetler NETSER Gurup ile entegre edilir ve verimli ve sorunsuz bir şekilde sürdürülür. NETSER Gurup’un, profesyonel mühendisleri ve teknisyenleri, Rosslare müşterilerinin her teknik zorluğun üstesinden gelmesine yardımcı olmak için 7/24 hazırdır ve kurulum, yapılandırma ve bakım ile ilgili tam destek sağlar.

 

Rosslare Fiyatları Nelerdir?

NETSER Gurup, size en iyi hizmeti vermek için tüm bilgi becerisini kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlar hakkında bilgiye ulaşmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.