Menü

RİNGCENTRAL

Ringcentral Markasının Tarihçesi

RingCentral, Amerikan halka açık işletmeler için bulut tabanlı iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayıcısıdır. Şirket, gelir ve abone koltukları anlamında Birleşik İletişimin Hizmet olarak lider olduğu düşünülmektedir. RingCentral CEO'su Vlad Shmunis ve CTO Vlad Vendrow şirketi 1999 yılında kurdu.

 

Ringcentral Markasının Başarıları

RingCentral Office, işletmelerin işle ilgili yazışmaların yönetimini basitleştirmelerine yardımcı olan hepsi bir arada bir bulut iletişim platformudur. Platform, 2019 En İyi Telefon Sistemi ödülünü ve Uzmanların Seçimi Ödülü'nü kazandı.

 

Ringcentral Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Belmont, California'dadır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Denver, Charlotte, Boulder ve Boca Raton'da ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca, Toronto, Londra, Paris, Singapur, Manila, Xiamen, Çin , St. Petersburg, Rusya ve Ukrayna’da şubeleri bulumaktadır.

 

Ringcentral Faaliyet Alanları Nelerdir?

RingCentral'ın amiral gemisi ürünü RingCentral Office'tir. Şirket ayrıca RingCentral Professional ve RingCentral Fax sunmaktadır. RingCentral bulut tabanlı bir iş telefonu sistemi sağlar. Birden fazla uzantı gibi PBX özellikleri sunar ; çağrı kontrolü; Outlook, Salesforce, Google Dokümanlar , DropBox ve Box entegrasyonu; SMS; video konferans ve web konferansı; faks; otomatik resepsiyonist; arama kayıtları; ve kural tabanlı çağrı yönlendirme ve cevaplama. Müşteriler, müşteri maliyetlerini düşüren ve - çoğu bulut tabanlı teknolojide olduğu gibi - geleneksel şirket içi PBX sağlayıcılarını "potansiyel olarak kesintiye uğratan" sermaye yatırımı veya bakım sözleşmeleri gerektirmez.

 

Ringcentral Ürünleri Nelerdir?

  • RingCentral Ofisi

Bulut tabanlı bir platformda bir bulut telefon sistemi, mesajlaşma ve web konferansı kanallarını bir araya getiren RingCentral Office, ticari iletişimi kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Çözüm, uzak ekipler ve işi gerçekleştirmek için uygun maliyetli, kullanımı kolay video toplantıları ve ekip işbirliği arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için özellikle iyi çalışır.

  • RingCentral Professional

RingCentral Professional, iPhone ve Android cihazlarda bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla evrensel bir telefon numarası, sesli posta, telefonla arama dizini, çağrı yönlendirme ve diğer özellikleri sağlayan bir pakettir.

  • RingCentral Faks

RingCentral Faks, kullanıcıların faks makinesi olmadan İnternet üzerinden faks göndermesine ve almasına olanak tanır. Hizmet Dropbox, Box ve Google Dokümanlar ile entegre oluyor.

  • RingCentral Toplantıları, Web Semineri ve Odalar

RingCentral Meetings bir web konferansı çözümüdür.

RingCentral Webinar, şirketlerin 3000'e kadar katılımcıyla HD'ye hazır sanal etkinlikler sunmasına olanak tanır.

RingCentral Rooms web konferanslarını yönetmektir.

  • RingCentral Glip

Haziran 2015'te RingCentral, Glip'i satın aldı. Glip, RingCentral platformuna ekip mesajları, belge paylaşımı, görev ve etkinlik yönetimi ile diğer işbirliği işlevlerini ekleyen kalıcı bir iş akışı işbirliği platformudur.

 

Ringcentral Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

İşiniz verimli ve sürdürülebilir bir iş iletişim sistemine bağlıdır. RingCentral, RingCentral hizmetinizin sizinle birlikte gelişmesini sağlamak için kapsamlı destek sağlar ve iletişim sisteminiz iş başarısını artıran en iyi uygulamalardan yararlanır.

Proaktif ağ izleme, üstün teknik destek, yetki verilen idari bakım ve daha fazlası için belirlenmiş bulut etki alanı.

Genişletilmiş hizmet özellikleri:

  • Hesap veya teknik sorunları çözmek için her bir hesap için atanmış Teknik Hesap Yöneticisi ve Müşteri Başarı Yöneticisi uzmanları
  • Zamanında çözümler için artırılmış yükseltme işlemi ile hızlandırılmış teknik destek
  • Proaktif vaka yönetimi, ağ izleme ve bildirimler sizi her sorunun üstesinden getirir
  • Telefonun kapalı kalma süresini, iş verimsizliğini en aza indirmek ve BT performansını artırmak için üç ayda bir en iyi uygulama önerileri

 

Ringcentral Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETSER Grup, RingCentral yetkili distribütörü olarak Türkiye’de ilk karşımıza çıkan kurumsal firmadır. Rigcentral markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ringcentral Fiyatları Nelerdir?

RingCentral fiyatları birçok ürün ve istenilen özelliğe göre değişmektedir. Alacağınız ürünü bilseniz bile birçok değişiklik ve güncelleme ile farklı hizmetler eklenmiş veya çıkarılmış olabilir. Bu sebeple size en uygun çözümü bulmak ve ihtiyacınıza yönelik çözümleri sunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında geniş bilgi ve ayrıntılı fiyat teklifi almak için aşağıdaki teklif formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Çözümünüz ile alakalı teknik birim size en kısa sürede size dönüş yapacaktır.