Menü

QSMART

Qsmart Markası Tarihçesi

Qsmart, tüm temel kuyruk yönetimi ihtiyaçları yenilikçi görünüm ve teknolojilerle karşılayan 19 '' dokunmatik ekranlı duvara monte bir kuyruk yönetim sistemidir. Görünüm özelleştirilebilir ve kurumsal imajınızla eşleşir.

 

Qsmart Markası Başarıları

Qsmart WiFi kuyruk yönetim sistemi altyapısı, açık bir standart olarak önerilen IEEE 802.11 b / g standardı kullanılarak tasarlanmıştır. Bu, evde veya ofiste kullandığınız modem, yönlendirici veya Wi-Fi etkin noktasında sorunsuz çalıştığı anlamına gelir.

WiFi sıra yönetim sistemi, kablosuz bilet arama terminalleri, bilet dağıtıcıları, sayaç ekranları, ana yönlendirme ekranları, multimedya oynatıcılar ve dijital işaret sistemlerinden oluşur. Sıra yönetim sisteminde bulunan herhangi bir cihaz, bir Wi-Fi ağı üzerinden kablosuz olarak iletişim kurar.

 

Qsmart Hangi Ülkenin Markası?

Termal yazıcı, ana güç dağıtıcısı, arayüz, dönüştürücüler ve kuyruk yönetimi süreçleri için gereken tüm donanımı üreten Qsmart bir Türk markası olup İstanbul, İzmir ve Ankara’da üretim merkezleri bulunmaktadır.

 

Qsmart Faaliyet Alanları Nelerdir?

Qsmart, kuyruk yönetim sistemi, müşterilerin akışını kontrol etmeye, bekleme süresini yönetmeye ve bankacılık, sağlık, perakende, eğitim, devlet ve telekom gibi birden fazla endüstri için müşterilerin deneyimini geliştirmeye yardımcı olan bir dizi araç ve alt sistemdir.

 

Qsmart Ürünleri Nelerdir?

  • Bilet dağıtıcıları

Bilet dağıtıcılar, düğmeli bilet dağıtıcılar, kiosklar, dokunmatik ekran kuyruk sistemleri

  • Sayaç ve ana ekranlar

Temel LCD'ler, Temel LED'ler, Sayaç LED'leri, Kuyruk Sistem Ekranları

  • Çevre

İnternet Kioskları, Müşteri Memnuniyeti Anket Sistemleri, Termo Biletler

  • İş zekası çözümleri

Qsmart kuyruk, performans ve randevu yönetim sistemi, tüm bu sorulara makul bir yanıt vermeye hazırdır.

  • Cloud queue yönetim çözümü

Qsmart Cloud, Q-smart kuyruk yönetim sisteminin tüm işlevlerini sunar. Sistem, İnternet'teki güçlü ve güvenli sunucularda veya kişisel hesaplarınızla yerel ağlarınızda çalışır.

  • Randevu yönetim sistemi

Q-smart bilet dağıtıcısı, randevuları çevrimiçi olarak dağıtmaya hazırdır (internet bağlantısı dışında hiçbir gereklilik yoktur).

  • Kablosuz kuyruk yönetimi çözümleri

Bilet makinenizi ofiste herhangi bir yere yerleştirmek için WiFi kuyruk yönetim sistemini kullanır.

  • Merkezi sistem yönetimi ve raporlama

Merkezi bir raporlama ve yönetim altyapısı ile tüm şubelerinizin yönetimini tek bir merkezden takip edebilir, şube performansını izleyebilir ve şubelerinizdeki iş akışını gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Qsmart Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Qsmart markası servis ve bakım hizmetlerinden en güzel NETSER Grup ayrıcalığıyla faydalanabilirsiniz.

 

Qsmart Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Qsmart Türkiye Yetkili Distribütörü olarak NETSER Grup size hertürlü yardım ve desteği gerek satış öncesi gerek satış sonrası vermektedir. Qsmart markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Qsmart Fiyatları Nelerdir?

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.