Menü

QOGNIFY

Qognify Markası Tarihçesi

Qognify aslen 1986 yılında NICE Systems tarafından güvenlik endüstrisine hizmet eden Fiziksel Güvenlik İş Birimi (PSBU) olarak kurulmuştur. Eylül 2015'te Battery Ventures , PSBU'yu NICE'dan 100 milyon dolara kadar satın alarak bağımsız bir şirket haline getirdi ve adını Qognify olarak değiştirdi.

 

Qognify Markası Başarıları

4 Kasım 2015'te Qognify, Altın Madalya 2015 Güvenlik İnovasyon Ödülü aldığını açıkladı. Ödül, Security Technology Executive Magazine (STE) tarafından, Los Angeles Uluslararası Havaalanı ve sistem entegratörü AECOM ile işbirliği yaparak, olay yönetim yeteneklerini kontrol odasından sahaya ve sahaya genişleten bir çözüm geliştirme konusunda verildi.

 

Qognify Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi New Jersey'de bulunan Qognify'ın Singapur, Londra ve Delhi'de ofisleri ve İsrail'de bir Ar-Ge merkezi bulunmaktadır.

 

Qognify Faaliyet Alanları Nelerdir?

Qognify, finansal kurumlar, iş zekası pazarları ve iletişim merkezleri için uygulamalara odaklanan bir kurumsal yazılım uygulama şirketidir. 1986'daki kuruluşundan bu yana, 15'ten fazla satın alma işlemi gerçekleştirdi ve merkezi Ra’anana, İsrail’de bulunmaktadır.

 

Qognify Ürünleri Nelerdir?

Qognify çözümleri hem kurumsal kuruluşların hem de devlet kurumlarının güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve şunları içerir:

  • Situator 8.0 (PSIM Çözümü)

Qoginify'ın pazar lideri PSIM ve durum yönetimi çözümü Situator 8.0'ın en son sürümü, Operasyonel İstihbarat Merkezi'ni içeriyor. Platform, büyük miktarda bilgiyi yakaladığı, izlediği ve ilişkilendirdiği ve bunu eyleme geçirilebilir zekaya dönüştürdüğü için durumsal farkındalık ve olay yönetimi yetenekleri sağlar.

  • VisionHub

Mart 2016'da Qognify, güvenlik ve olay yönetimi yetenekleri eklerken video gözetim ve video yönetimini genişleten yeni bir video yönetimi çözümü (VMS) olan VisionHub'u piyasaya sürdüğünü açıkladı.

  • Video Analizi

Qognify'ın video analizi çözümleri, önde gelen IP video gözetim yazılımı olan video yönetim çözümünün bir parçasıdır ve hem analog hem de IP kameraları destekler.

  • Suspect (Şüpheli) Arama

Qognify'ın Şüpheli Arama özelliği, bir şüpheliyi, şüphelinin açıklamasını veya bir bileşimini kullanarak canlı veya kaydedilmiş videoda hızlı bir şekilde bulabilen bir video analizi çözümüdür.

  • Object Origin (Nesne Kökeni)

Çok sezgiseldir ve servis gecikmelerini azaltan ve güvenliği artıran önemli bilgileri hızla sağlar.

 

Qognify Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Qognify ürünleri ihtiyaçlarınıza yönelik birçok farklı çözüm sunmaktadır. Bir ürünü almak kadar servis ve bakım hizmetleri de önemlidir. NETSER Grup olarak satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız.

 

Qognify Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Qognify Türkiye Yetkili Distribütörü olan NETSER Grup, size en iyi olanı sunmak için uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Qognify markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Qognify Fiyatları Nelerdir?

Size özel ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.