Menü

QNAP

Qnap Markası Tarihçesi

QNAP Systems, Inc. dosya paylaşımı, sanallaştırma, depolama yönetimi ve gözetim uygulamaları için kullanılan Ağa bağlı depolama (NAS) cihazları konusunda uzmanlaşmış bir Tayvanlı kuruluştur . QNAP Systems Inc., 2004 yılında IEI Group'tan ayrılarak kuruldu. Yıllar geçtikçe QNAP, QTS kontrol paneli yazılımlarında revizyonlar yaptı. 2013 yılında QNAP, QTS yazılımının 4.0 sürümünü çıkardı ve sürekli olarak revizyonlara devam etti. Şimdi NAS cihazları için güncellemeler ana hedef halinde.

 

Qnap Markası Başarıları

Quality Network Appliance Provider olarak adlandırılan QNAP, yazılım geliştirme, donanım tasarımı ve şirket içi üretime kadar kapsamlı çözümler sunmaktadır. QNAP, depolama, ağ iletişimi ve akıllı video yeniliklerine odaklanarak, abonelik tabanlı yazılımlar ve çeşitlendirilmiş servis kanalları üzerine bir teknoloji ekosistemi oluşturmaya çalışıyor. QNAP, NAS'ı basit bir depolamadan daha fazlası olarak görüyor ve kullanıcılara QNAP çözümlerinde yapay zeka analizi, uç bilgi işlem ve veri entegrasyonu barındırması ve geliştirmesi için bulut tabanlı bir ağ altyapısı oluşturuyor.

 

Qnap Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Tayvan, Yeni Taipei Şehri , Xizhi Bölgesi'nde bulunan QNAP'ın 16 ülkede ofisi vardır ve dünyada 1000'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

 

Qnap Faaliyet Alanları Nelerdir?

QNAP, kullanılabilirlik, yüksek güvenlik ve esnek ölçeklenebilirlik ilkelerine dayanan yüksek kaliteli depolama, ağ ve akıllı video ürünleri sunar.

 

Qnap Ürünleri Nelerdir?

QNAP Yedekleme uygulaması, QNAP Ağa Bağlı Depolama (NAS) aygıtları için basit ve güvenli bir çevrimiçi yedekleme çözümü sağlar. Tüm dosyalarınız çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde saklanır, böylece dosyalarınız kaybolursa veya hasar görürse, bunları hızlı bir şekilde alabilir ve iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

 

Qnap Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup, ürünlerimizin her birinin, satın alındığı zamandan kullanım ömrünün sonuna kadar yaşam döngüsünün her aşamasında verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm destek ve hizmetleri sağlar. İşletim sisteminiz (OS) veya NAS uygulamalarınız için donanım değiştirme veya güncelleme gibi işlemlerde NETSER Grup size yardımcı olacaktır.

 

Qnap Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETSER Grup, Qnap Türkiye yetkili distribütörüdür. Sizlere en iyi hizmeti profesyonelce sunmak için her türlü bilgi ve donanıma sahiptir. Qnap markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Qnap Fiyatları Nelerdir?

Onap ürünlerini almaya karar verdiyseniz çok önemli bir adımı geride bıraktınız demektir. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak süreci tamamlayabilir, sizlerle en kısa sürede iletişime geçecek teknik ekibimizden her türlü bilgiyi alabilirsiniz.