Menü

PROTECTOWIRE SYSTEMS

Protectowire Markası Tarihçesi

1938 Nisan başında Gerald ve Sarah Holmes yangın algılama sistemleri patentlerini aldılar ve Protectowire Company Inc. 1960'larda kuruldu. Protectowire FireSystems'ın merkezi, orijinal Protectowire Doğrusal Isı Dedektörünün icat edildiği bölgenin yakınına kurulmuştur. Protectowire FireSystems, Lineer Isı Dedektörleri ve Özel Tehlike Lineer Isı Algılama Sistemleri imalatında dünya lideridir. Çözümleri, çok çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalara uygun yangın algılama için komple alarm sistemlerini içerir.

 

Protectowire Markası Başarıları

Protectowire FireSystems, en yüksek düzeyde performans, güvenilirlik ve kalite ile tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiş ürünler sunmaktadır. Şirketin ürünleri, gerekli yasal, çevresel ve güvenlik düzenlemelere uygun olarak üretilmektedir.

 

Protectowire Hangi Ülkenin Markası?

Protectowire FireSystems ürünleri, merkezi ABD Pembroke, Massachusetts bulunan fabrikada yapılır. 75 yılı aşkın bir süredir, dünyanın en büyük şirketlerinin çoğu, değerli varlıklarını ve ticari faaliyetlerini korumak için Protectowire güvenmektedir.

 

Protectowire Faaliyet Alanları Nelerdir?

Protectowire çözümleri, çok çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalara uygun yangın algılama için komple alarm sistemlerini içerir. Bu ürünler arasında, Dijital Doğrusal Isı Algılama, Fiber Optik Doğrusal Isı Algılama, Özel Tehlike Yangın Algılama ve Endüstriyel Yangın Alarm Kontrolleri bulunur.

 

Protectowire Ürünleri Nelerdir?

  • Dijital Doğrusal Isı Algılama

Doğrusal Isı Algılama, kablonun tüm uzunluğu boyunca herhangi bir yerde bir yangını veya bir ısı durumunu algılayabilen, hat tipi bir sabit sıcaklık ısı algılama şeklidir.

  • Protectowire Dijital Lineer Isı Dedektörü

Protectowire dijital lineer ısı detektörü aynı hassasiyeti temin uzunluğu boyunca ısı hiçbir yerinde saptayabilen sürekli bir ısı dedektörüdür.

  • Protectowire Fiber Optik Doğrusal Isı Algılama

Protectowire FiberSystem 8000 sanat fiber optik algılama teknoloji kullanılarak güvenilir ve akıllı lineer ısı algılama sistemidir.

  • Kidde Yangın Sistemleri LHS Lineer Isı Sensörü

Kidde Yangın Sistemleri LHS Lineer Isı sensörü , esnek, dayanıklı ve düşük maliyetli bir sabit sıcaklık yangın detektörü olup, ticari ve endüstriyel yangın geniş bir uygulama yelpazesi ve korumak için uygundur.

 

Protectowire Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Düzgün tasarlanmış, kurulmuş ve bakımı yapılmış sistemler, düzgün çalışmaların anahtarıdır. NETSER Grup, uygulamanız için bir Doğrusal Isı Algılama Sistemi seçerken doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabilir. Sisteminizi tasarlama, kurma, servis yapma ve test etme ve inceleme hizmetleri ile her zaman yanınızdayız.

 

Protectowire Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Protectowire Türkiye yetkili distribütörü olan NETSER Grup, Protectowire Lineer Isı Dedektörleri ve Kontrol Ekipmanlarının seçimi ve kurulumu için geniş bir bilgi tabanına sahiptir. Protectowire markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Protectowire Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup, ürünlerin bakımından onarımına ve kurulumuna kadar birçok konuda uzman destek sağlamaktadır. Bu destek ve ayrıcalıklardan yararlanmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede ekiplerimiz sizinle iletişime geçecektir.