Menü

PLANTRONICS

Plantronics Markası Tarihçesi

Plantronics, 2019 yılında kurulan ve merkezi San Jose ile Santa Cruz olan teknoloji şirketidir. İş dünyasının daha kolay video konferans yapabilmesi adına çalışmalarını sürdüren kurum, telefondan kulaklığa birçok ürün üretmekte ve 35 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. 6500'den fazla çalışanı bulunan Plantronics, ev ile ofis arasındaki mesafeleri ortadan kaldıran akıllı çözümleriyle de müşterilerini memnun etmektedir. Görmeyi, duymayı ve paylaşmayı kolaylaştıran kurum, değişen ihtiyaçlara daima karşılık vermektedir. Plantronics ayrıca, bulut yönetim sistemleriyle de kapsamlı analiz yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

 

Plantronics Markası Başarıları

Fortune 500 içinde bulunan şirketlerin %90’ı Plantronics ürünlerine ve sağladığı hizmetlere güvenmektedir.

 

Plantronics Hangi Ülkenin Markası?

Amerika'da kurulan şirket bugün dünyanın 35 farklı ülkesinde bulunan 75 ofisi ve 6500'den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Kurum 1500'den fazla patente sahiptir.

 

Plantronics Faaliyet Alanları Nelerdir?

İletişim alanına getirdiği yeniliklerle her geçen gün müşteri sayısını artıran Plantronics, video konferans için üretmiş olduğu kameralar, kulaklıklar ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verebilen telefonlarıyla da bulunduğu pazarı domine etmektedir. Bulut hizmetleri de sunan kurum, şirketlerin kullanıcı deneyimlerini ölçümlemesine ve kendilerini geliştirebilmesine imkan vermektedir.

 

Plantronics Ürünleri Nelerdir?

Plantronics, üretmiş olduğu ürünlerle iletişimin kusursuz olmasını sağlamakta ve şirketlerin iletişim süreçlerini kolayca yönetebilmesine imkan vermektedir. Kurumun en son teknolojiler kullanılarak üretilen ürünlerinden bazıları ise;

  • Konferans kameraları
  • Masaüstü telefonlar
  • Konferans telefonları
  • Mobil kulaklıklar
  • Çağrı merkezi kulaklıkları
  • Spor kulaklıklar
  • Bulut hizmetleri

şeklindedir.

 

Plantronics Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Plantronics, üretmiş olduğu her ürünün güncellemeleri için müşterilerine daima destek olmakta ve ürünlerinin tüm bakım işlemlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. İnternet sitesi üzerinden tüm ürünlerinin kullanma kılavuzlarını yayınlayan kurum aynı zamanda müşteri hizmetleri ile desteğini sürdürmektedir.

 

Plantronics Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Akıllı iletişim çözümleri ve zayıf akım teknolojileri konusunda lider konumda bulunan şirket, her geçen gün kendini geliştiren yapısıyla bilgi birikimini birleştirerek bütünleşik yapıda çözümler üretmektedir. Türkiye'nin birçok noktasında müşterilerine 7/24 hizmet sunan kurum, kalitesiyle yarının ihtiyaçlarını bugünden gidermektedir. Plantronics markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Plantronics Fiyatları Nelerdir?

Poly markasına ait olan Plantronics ürünlerinin detaylarını öğrenmek isterseniz yetkili birim ile iletişime geçmek için hemen form doldurabilirsiniz.