Menü

PERKOTEK

Perkotek Markası Tarihçesi

1993 yılında kurulan Perkotek markası bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında birçok yenilikçi ürün geliştirmiştir.

 

Perkotek Markası Başarıları

Perkotek markası, sektöre getirdiği çözümlerle yeni teknolojiyi sürekli harmanlamaktadır. Bu sebeple sektörde 100.000'i aşkın firmanın tercihi olmuştur.

 

Perkotek Markası Hangi Ülkenin Markası?

Bir Türk markası olan Perkotek’in ünü sınırları aşmıştır. 14 ülkede faaliyet gösteren firmanın merkezi İstanbul/Bağcılar’da bulunmaktadır.

 

Perkotek Markası Faaliyet Alanları Nelerdir?

Perkotek markası, kartlı geçiş, personel devam kontrol (PDKS), parmak izi tanıma sistemleri, yüz tarama ve yüz tanıma, devriye tur sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri, biyometrik sistemler gibi alanlarda olan tüm ihtiyaçlara cevap vermektir.

 

Perkotek Markası Ürünleri Nelerdir?

  • Parmak izli personel takip sistemleri

Parmak izi sistemleri, 10 parmağa bağlanabilen IP Parmak İzi Okuyucuları ile Parmak İzi Geçiş Kontrol, Parmak İzi Personel Takip Sistemi ve Parmak İzi Turnike Sistemini güvenle oluşturmaktadır.

  • Kartlı personel takip

Kartlı personel takip ile personellerinizin tüm giriş çıkış zamanlarını görebilirsiniz. Böylece fazla çalışan ve az çalışan personelinizi daha rahat tespit edebilirsiniz.

  • Bekçi tur kontrol sistemleri

Bekçi tur kontrol sistemleri ile muhafızınızın belirtilen saatte kontrol noktalarında dolaşıp dolaşmadığını anlayabilirsiniz.

 

Perkotek Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Perkotek markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, işinizin önemli bir parçası olan ürünlerin uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışması için gereken tüm uzman desteğini sunmaktadır.

 

Perkotek Markası Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Perkotek markası Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Perkotek markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Perkotek Markası Fiyatları Nelerdir?

Perkotek markası ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Hem bilgi hem de fiyat hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz sizle en kısa sürede iletişime geçerek  ihtiyacınıza cevap verecektir.