Menü

PELSAN

Pelsan Markası Tarihçesi

1980’li yıllarda kurulan Pelsan markası, aydınlatma sektöründe lider üreticilerden biridir. Alan aydınlatması, özel projelendirme gibi birçok ihtiyacı karşılayan hizmetler sunmaktadır.

 

Pelsan Markası Başarıları

Pelsan Markası, yılda 5 milyon adet ürettiği aydınlatma armatürlerini 47 ülkeye ihraç etmektedir.

 

Pelsan Markası Hangi Ülkenin Markası?

Optik, ısıl, mekanik ve elektriksel tasarımlar sunan Pelsan, bir Türk markasıdır ve merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

 

Pelsan Markası Faaliyet Alanları Nelerdir?

Pelsan markası, endüstriyel aydınlatma, dış aydınlatma, iç aydınlatma, led aydınlatma, lamba ve ekipmanlar üreterek hemen hemen her sektörde faaliyet göstermektedir.

 

Pelsan Markası Ürünleri Nelerdir?

  • İç Mekan Aydınlatma Armatürleri
    • Acil Durum Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri

Acil durum aydınlatma ve yönlendirme sistemleri, işaretler, koridorlar, merdiven boşlukları, rampalar, yürüyen merdivenler, koridorlar ve çıkış geçitleri boyunca tahliye edilirken kolayca izlenebilecek eksiksiz Acil Durum Yol Bulma Yönlendirme Sistemleri oluşturmak için kullanılabilir.

  • Endüstriyel Armatürler
  • Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri
  • Lambalar
  • Komponentler

 

Pelsan Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Pelsan markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, ürünlerinizi arızasız ve uzun yıllarca kullanabilmeniz için gereken tüm süreçte yanınızdadır. NETSER Grup, uzman kadrosuyla iş güvenliğinizin en üst seviyede tutulmasına yardımcı olur.

 

Pelsan Markası Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Pelsan markası türkiye yetkili distribütörü olan NETSER Grup, ürün alım ve kurulumunda gereken tüm desteği sağlamaktadır. NETSER Grup aracılığıyla sahip olduğunuz ürünler, gereken tüm desteğe kolayca ulaşmaktadır. Pelsan markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Pelsan Markası Fiyatları Nelerdir?

İhtiyacınız olan Pelsan ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat bilgisine ulaşmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.