Menü

PELCO

Pelco Markası Tarihçesi

1957’de ABD’de Kurt Takahashi tarafından kurulan Pelco, Motorola ailesine mensup bir güvenlik sistemleri şirketidir. 2007 yılında Fransız şirket Schneider Electric, Pelco’yu 1,22 milyar dolar karşılığında satın almıştır. 2020 yılında Pelco, Motorola ailesine katılmıştır.

 

Pelco Markası Başarıları

Pelco’ya ait elektronik güvenlik sistemleri, günümüzde Buckingham Sarayı, Özgürlük Heykeli ve Çin’in Başkanlık Sarayı’nda kullanılıyor. Pelco’ya göre tüm dünyada bir milyondan fazla Pelco güvenlik sistemi var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin de ana arterlerde ve bazı yüksek noktalarda Pelco kameraları kullandığı bilinmektedir.

 

Pelco Hangi Ülkenin Markası?

Pelco, Kaliforniya’da kurulan bir Amerika Birleşik Devletleri markasıdır. 400’den fazla çalışana sahip bir şirkettir.

 

Pelco Faaliyet Alanları Nelerdir?

Pelco, güvenlik kamerası sistemleri ve güvenlik yazılımları satar. Pelco ürünleri şehirlerde, hastanelerde, havalimanlarında, oyun salonlarında, mağazalarda, dükkanlarda, okullarda ve üniversitelerde bulunabilir.

Pelco, geçmişten bu yana CCTV ve IP CCTV pazarına yön vermektedir. Sarix serisi hareketli/sabit kameralar, kamera muhafaza seçenekleri, megapixel lensler, IP Exproof, Sarix Thermal/Thermography kamera çözümleri, monitör seçenekleri gibi sayısız ürün ve hizmetiyle Pelco, elektronik güvenlik çözümleri konusunda en çok tercih edilen şirketlerden biridir.

 

Pelco Ürünleri Nelerdir?

  1. Video yönetim sistemleri
  2. IP video yönetim sistemleri
  3. VideoXpert ürünleri
  4. Kamera sistemleri
  • IP Kamera
  • PTZ Kamera
  • Panoramik IP Kamera
  • Termal Kameralar

 

Pelco Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Pelco, ürün ve hizmetlerine satış sonrasında garanti ve servis hizmeti vermektedir. Buna değişim, tamir ve uzaktan destek de dahildir. Pelco ürünleri yetkili bir servis elemanı tarafından kurulur ve kurulum tüm yerel yasalarla uyumlu olacak şekilde gerçekleştirilir. Netser, Türkiye’de Pelco ürünleri için servis ve bakım hizmeti vermektedir.

 

Pelco Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Pelco markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Pelco Fiyatları Nelerdir?

Netser, dünyada sayısız yerde kullanılan ve sektörün en önemli şirketlerinden olan Pelco’nun ürünleri konusunda en uygun fiyatlarla satış ve servis hizmeti vermektedir. Pelco ürünlerinin fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.