Menü

PATOL

Patol Markası Tarihçesi

Patol, lineer ısıtma kablosu ve duman çekiş algılama gibi özel yangın güvenliği ürün ve hizmetlerinin tasarımı, üretimi ve tedarikinde önemli deneyime sahiptir. Ulusal standartların, müşteri spesifikasyonlarının veya proje ihtiyaçlarının özel gereksinimleri, Patol'un Ar-Ge hizmetlerinin standart bir yönüdür.

 

Patol Markası Başarıları

Patol, endüstriyel uygulamalar için yangın güvenliği çözümleri tedarik eden özel yangın, duman ve ısı algılama ürünlerinin tasarımı ve üretiminde bir endüstri lideridir.

 

Patol Hangi Ülkenin Markası?

1968 yılında kurulan Patol, çeşitli kıtalarda ve çok çeşitli endüstriyel sektörlerde güçlü iç ve dış ticaret deneyimine sahip özel bir İngiliz şirketidir. Enerji Üretimi, Atık Geri Dönüşümü ve Petrokimya endüstrilerine yangın algılama çözümleri sunmaktadır.

 

Patol Faaliyet Alanları Nelerdir?

Uygulama Mühendisliği ve Sistem Tasarımı, müşteri spesifikasyonlarına ve güvenlik gereksinimlerine sıkı sıkıya bağlı kalınarak gerçekleştirilir. Buna ek olarak, Patol'un uzmanlığı yangından korunmadan, süreç kontrolü ve güvenliğin tüm yönlerini kapsayan multidisipliner sistemlere kadar uzanmaktadır.

 

Patol Yangın güvenliği ürünleri için faaliyet alanları:

  • Enerji Santralleri

  • Ağır sanayi

  • Yeraltı Ray Sistemleri ve Tünelleri

  • Konveyörler

  • Gıda İşleme Endüstrisi

  • Atık Geri Dönüşüm Tesisleri

  • Petrokimya ve Tank Deposu

 

Patol Ürünleri Nelerdir?

Patol Ürünleri, diğer algılama biçimlerinin uygulanamayacağı yerlerde aşırı ısınmanın erken uyarısı için Doğrusal Isı Algılama Kablosu (LHDC) ve Fiber Optik Doğrusal Isı Algılama Kablosu. Yüksek hassasiyetli duman algılama (HSSD) için bir dizi ASD Duman Çekiş Dedektörü. Konveyör sistemlerinde nakledilen malzemelerin izlenmesi için Kızılötesi Isı ve Alev sensörleri. Yüzey sıcaklığı izleme için Termal Görüntüleme Isı Algılama sistemleri. Lineer tip ısı dedektörü olarak geçen kabloları en sık kullanılan Patol ürünleridir. Yukarıda belirtildiği gibi tehlikeli alanlarda tercih edilmesi gereken bu tip ürünler hakkında teknik bilgi ve stok durumu için satış ekibimizle mutlaka temasa geçin. Endüstriyel tesislerde kullanılan ürünler için saha keşfi ve teknik danışmanlık hizmetleri de proje bazlı sağlanmaktadır.

 

Patol Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup, Patol ürünleri için uzman hizmetler sunmaktadır. Ayrıca ürünlerle birlikte yangın güvenliği çözümleri için düzenli servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.

 

Patol Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Patol Türkiye yetkili partneri Netser Grup'tur. Patol markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Patol Fiyatları Nelerdir?

Patol çözümleri her soruna farklı bir ürün sunmaktadır. Kuruluşunuz için en iyi hizmeti ve ürünü sunan NETSER Grup, her aşamada yanınızdadır. Aşağıda bulunan fiyat teklif formunu doldurarak bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.