Menü

PARADOX

Paradox Markası Tarihçesi

Paradox, 1989 yılında hala patentleri kullanılan etkileyici bir hareket dedektörü serisi ile kuruldu. Şirket, 1996 yılında şifreli genişletilebilir veri yolu sistemini içeren Digiplex güvenlik sistemleri tanıttı. 2001 yılında, ödüllü Magellan hepsi bir arada konsolu da dahil olmak üzere çok çeşitli kablosuz sistemleri tanıttı. Son birkaç yılda ise odak noktası giderek yazılım geliştirmeye doğru kaymıştır. 2007 yılında, birçok ürün yenilendi ve MG, SP ve EVO serisi de dahil olmak üzere yeni platformlar oluşturuldu. Ayrıca GSM ve IP kullanarak gelişmiş iletişim modülleri ve saha içi bellenim yükseltilebilir donanımı piyasaya sürüldü.

 

Paradox Markası Başarıları

Paradox, yıllara meydan okuyan buluşlarıyla her çağa hizmet etmeyi başarmış önemli bir şirkettir. Birçok yeniliklere sahip olan şirket her zaman yeni ürünler sunmayı başarmaktadır.

 

Paradox Hangi Ülkenin Markası?

1980'lerde Kanada’da başlayan yolculuk bugün dünyanın dört bir tarafına ulaşmıştır.

 

Paradox Faaliyet Alanları Nelerdir?

Paradox sistemleri, bankalar, askeri ve hükümet siteleri, lüks konutlar ve maksimum güvenliğin gerekli olduğu yerler için en yüksek düzeyde koruma sağlar. Bu sistemler, kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Paradox Ürünleri Nelerdir?

Tüm Paradox kontrol panelleri, GPRS, GSM, IP ve ses de dahil olmak üzere en son iletişim teknolojilerini desteklemek için sıfırdan özel olarak üretilmiştir. İster GPRS üzerinden yükleme / indirme, ister bir bilgisayar üzerinden sisteminizi uzaktan izleme ve kontrol etme, sesli veya yazılı mesajla sistem durumu ve olayları alma veya GSM veya GPRS üzerinden izleme istasyonuna raporlama olsun, tüm Paradox panelleri yükselen çeşitli iletişim uygulamalarını destekler.

 

Paradox Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Paradox ürünleri son derece güvenilir ve sağlamdır. Ürünlerin sağlamlığı kadar servis ve bakım hizmetleri de son derece önemlidir. NETSER Grup, kullandığınız ürünlerin servis ve bakım hizmetlerini tüm gerekliliklerini yerine getirerek sunmaktadır.

 

Paradox Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Ürün operasyonu ve konfigürasyonu konusunda Paradox Türkiye yetkili distribütörü olan NETSER Grup, profesyonel teknik yardım sağlamaktır. Paradox markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Paradox Fiyatları Nelerdir?

Yenilikçi ürünler sunan NETSER Grup, size en doğru ve güvenilir hizmeti sunacak olup satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdadır. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.