Menü

ÖZAK

Özak Markası Tarihçesi

Köklü markalardan olan Özak, 1974 yılında kurulmuştur. Geçiş teknolojileri alanında uzman olan Özak markası, mantar bariyer,  road blocker, turnike, kollu bariyer ve lastik kapanı gibi ürün gruplarının üretimini yapmaktadır.

 

Özak Markası Başarıları

Uzun yıllardır hizmet veren Özak, 80' den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

Özak Markası Hangi Ülkenin Markası?

Gelişmiş esnek üretim sistemleri ve AR-GE aktivitelerini benimseyen ÖZAK, bir Türk markasıdır ve merkezi Kocaeli ilinde bulunmaktadır.

 

Özak Markası Faaliyet Alanları Nelerdir?

Başlıca faaliyet alanları arasında aşağıda belirtilen sektör ve kurulumlar bulunmaktadır:

Devlet Daireleri, İnşaat Sahaları, Açık/Kapalı Kamu Alanları, Sağlık Tesisleri, Otel ve Konaklama Tesisleri, Enerji Santral ve Uygulamaları, Bilet Doğrulama ve İşletim Entegrasyon Uygulamaları, Endüstriyel Tesisler, Havaalanı Tesisleri, Müzeler ve Sanat Galerileri, Banka Genel Müdürlükleri, Turizm ve Tarihi Tesisler, İş Merkezi ve Plazalar, Holdingler, , Üniversiteler ve Diğer Eğitim Kurumları, Liman İşletmeleri, Alışveriş Merkezleri, Toplu Taşıma, Engelli Geçiş Çözümleri, Stadyumlar / Spor Tesisleri,  Askeri ve Savunma Sanayi Tesisleri.

 

Özak Markası Ürünleri Nelerdir?

  • Güvenlik giriş şeritleri

Güvenlik giriş şeritleri, yüksek düzeyde güvenlik sunarken maksimum yaya çıktısı elde etmek için tasarlanmıştır. Modern ancak mütevazı tasarımları, herhangi bir mimari stile kusursuz bir şekilde entegre olur.

  • Accesslane

AccessLane Salıncak Kapısı, hareket kabiliyeti kısıtlı kullanıcıların, arabalı servis personelinin veya hacimli ürünlerin teslimatının yanı sıra acil bir durumda binanın tahliyesi sırasında geçişini kolaylaştırır.

  • Tripod turnikeleri

Düşük profilli tasarıma sahip, kullanımı kolay, sağlam tripod turnikeler yüksek trafikli alanlar için otomatik erişim kontrolü sağlar.

  • Boy turnikeler

Öncelikle çitle çevrili açık alanların çevresini güvence altına almak için kullanılan tam yükseklikte güvenlik turnikeleri, tek geçişi destekler ve hava koşullarına son derece dayanıklıdır.

  • Güvenlik kapıları

Döner güvenlik kapıları ve Güvenlik Portalları, yüksek düzeyde güvenlik gerektiren girişler için zarif bir çözümdür.

 

Özak Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Özak markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanmanız için gereken tüm işlemleri özenle yerine getirmektedir. NETSER Grup ile satın alacağınız ürünler işinizin aksamadan devam etmesinin garantisidir.

 

Özak Markası Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Özak markası Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Özak markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Özak Markası Fiyatları Nelerdir?

Özak markası ürünleri sizin ihtiyacınıza yönelerek çok çeşitli çözümler sunmaktadır. Hangi Özak markası sizin için en iyi çözümü sunduğunu öğrenmek ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birim size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.