Menü

OPPO

Oppo Markası Tarihçesi

Oppo, 2001 yılında Çin'de tescil edildi ve 2004 yılında piyasaya sürüldü ve dünyanın dört bir tarafına hızla yayıldı. Haziran 2016'da Oppo, Çin'in en büyük akıllı telefon üreticisi oldu. OPPO mobil Dongguan, Guangdong'da bir Çinli tüketici elektroniği firmasıdır. Çok uluslu dev BBK Electronics'in bir parçasıdır. Başlıca ürün grupları akıllı telefonları, blu-ray oynatıcıları ve diğer elektronik cihazları içerir.

 

Oppo Markası Başarıları

OPPO , dünyanın dört bir yanındaki 200 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan yüksek kaliteli kameralı telefonlar ve gelişmiş mobil fotoğrafçılık teknolojisi konusunda uzmanlaşmış, dünyanın önde gelen akıllı telefon markalarından biridir. Pentagram, OPPO için yenilenmiş bir logo ve monogram sunan yeni bir marka kimliği çerçevesi tasarladı ve markanın yeni ve mevcut pazarlardaki erişimini genişlettikçe gelişmesine yardımcı oldu. Program, genişletilmiş bir renk sistemi ve görsel düzen sisteminin yanı sıra Çince, Kiril ve Latin alfabelerinde işlenen özel bir yazı tipi olan OPPO Sans'ın başlangıcını da içeriyor. Görsel güncellemeler dinamik değişikliklerden ince optimizasyonlara kadar değişiyor.

 

Oppo Hangi Ülkenin Markası?

Çin merkezli OPPO, diğer yeniliklerin yanı sıra 5MP (mega piksel) ve 16MP ön kameralı akıllı telefonlar sunan ilk marka oldu ve popüler olan genç tüketicilerin hedef kitlesine hitap etmeye devam ediyor, Güçlü F11 Pro ve mükemmel görüntü sunan F1 Selfie Uzmanı gibi yüksek kaliteli kameralı telefonlar ürünler arasında bulunuyor. 2018 yılında OPPO, Çin iç pazarına liderlik eden ve Hindistan, Güneydoğu Asya, Afrika, Avustralya ve Avrupa'da artan bir varlığı ile dünyanın en büyük beşinci akıllı telefon markası seçildi.

 

Oppo Faaliyet Alanları Nelerdir?

Oppo hayata 2004 yılında başladı ve ilk günlerinde yüksek kaliteli Blu-ray oynatıcılar, amplifikatörler ve kulaklıklar satarak adını duyurdu. Telefon işine girmesi 2012 yılında geçte olsa oldu. Yine de şirket hızla büyüdü ve 2016'nın ikinci çeyreğinde Çin'in en iyi akıllı telefon markası oldu.

 

Oppo Ürünleri Nelerdir?

  • Telefonlar

Oppo F Serisi, Oppo A Serisi, Oppo Find Serisi, Oppo N Serisi, Oppo R Serisi, Oppo K Serisi, Oppo Reno Serisi

  • Kulaklıklar ve amplifikatörler

2014 yılında OPPO bir dizi üst düzey kulaklık ve amplifikatör çıkardı. HA-1 masaüstü amplifikatörü ile birlikte amiral gemisi PM-1 ve PM-2 kulaklıklar ses topluluğunda yoğun bir şekilde tanıtıldı.

  • Akıllı saatler

Oppo, ilk akıllı saatini Oppo Watch'ı 2020 yılında Çin'de piyasaya sürdü.

 

Oppo Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Oppo ürünleri her nekadar kusursuz olsa da bazen sorunlar yaşanabilir. Teknolojik sorunlar olabilirken servis ve bakım işlemlerinde sorun olmaması gerekir. NETSER Grup olarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımız taahhüt ederiz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

 

Oppo Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Oppo Türkiye Yetkili Distribütörü Netser Grup'tur. Oppo markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Oppo Fiyatları Nelerdir?

Yukarıda belirtildiği gibi birçok Oppo ürünü bulunmaktadır. Size en uygun olanı bulmak ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.