Menü

OPENERS & CLOSERS

Openers&Closers Markası Tarihçesi

Openers&Closers, 1989 yılında Barselona'da kurulan bir aile şirketidir. Şirket, uluslararası pazar için yüksek kaliteli güvenlik ekipmanları üretmek amacıyla kurulmuştur. İlk elektrikli kilidini küçük bir garaja inşa eden Openers&Closers, 1990'da İngiltere'de ilk satışını yaparak dünya çapında genişlemeye başladı. Sonraki 10 yıl boyunca, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayarak ve yeni ve yenilikçi ürünler sunarak AB'nin her yerine genişledi.

 

Openers&Closers Markası Başarıları

Global standartlar belirleyerek verimliliği ve çevre dostluğuna önem veren şirket yaklaşık otuz yıldır kilitleme sistemleri sunmaktadır. Openers&Closers, kapılar için mekanik, elektromekanik, elektromanyetik ve elektronik çözümlerde uzmandır.

 

Openers&Closers Hangi Ülkenin Markası?

İspanya merkezli şirket, farklı kültürlerden, perspektiflerden ve yaşam deneyimlerinden yararlanmaktadır.

 

Openers&Closers Faaliyet Alanları Nelerdir?

Kapılar için mekanik, elektromekanik, elektromanyetik ve elektronik çözümler sunan Openers&Closers, kamu ve özel sektör için yüksek kalite standartlarına sahip son teknoloji ürünler sunar.

 

Openers&Closers Ürünleri Nelerdir?

  • Elektromekanik

Elektromekanik, herhangi bir erişim kontrol sisteminin ayrılmaz bir parçası olarak kullanılan mekanizmalardır. Kapı kanadının gereksiz kablolanmasını önlemek için kapı çerçevelerine monte edilirler. Ana işlevi, herhangi bir kapıyı tek bir elektrik darbesi ile açmaktır.

  • Kasa

Kasalar hem kapınızı hem de elektrik sisteminizi korur. Buna ek olarak, kilit kasaları, işlevselliğine şekil ve renk seçmenize izin veren tasarımlar sunar

  • Elektromanyetik

Elektromanyetik kilitler veya magloklar, çerçeveye monte edilen güçlü bir elektromıknatıs ve kapı kanadına tutturulmuş bir plakadan oluşur. Etkinleştirildiğinde, elektromıknatıs plakayı sıkıca tutar ve kapı kapalı kalır. Kolay kurulum, dayanıklılık ve dirençlerinden dolayı çok popülerdir.

  • Aksesuarlar

Openers&Closers, erişim kontrol sisteminizi tamamlamak için bir dizi aksesuara sahiptir. Gösterge ışıkları, elektrik kontakları ve kablo rakorları arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Openers&Closers Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Kapı güvenliği son derece önemlidir. Openers&Closers sistemleri işletmenizin en can alıcı noktalarını oluşturmaktadır. NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm servis ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Openers&Closers Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Openers&Closers Türkiye yetkili distribütörü olarak hizmet veren NETSER Grup, uzman bilgisi ve deneyimiyle her zaman yanınızdadır. Openers&Closers markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Openers&Closers Fiyatları Nelerdir?

İşletmeniz için hangi çözümün ideal olduğunu ve hangi özelliklerin mevcut olduğunu öğrenmek için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. NETSER Grup uzmanları en kısa sürede size bilgi vermek için dönüş sağlayacaktır.