Menü

ONTROL

Ontrol Markası Tarihçesi

1963 yılında İstanbul’da kurulan Ontrol Markası, Honeywell parçaları getirip satışa sunmaya başlamıştır.

 

Ontrol Markası Başarıları

Otomatik Kontrol Cihazlarının ithalatını Türkiye’ye de ilk gerçekleştiren Ontrol, Honeywell ile işbirliği yaparak yerli servomotor imalatını gerçekleştirmiştir.

 

Ontrol Markası Hangi Ülkenin Markası?

İstanbul, Ankara ve İzmir’de şubesi bulunan Ontrol Markası, bir Türk şirketidir.

 

Ontrol Markası Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ontrol, bazı markaların temsilciliğini yapmakla beraber, Bina otomasyon sistemleri, yangın algılama sistemleri ve yangın söndürme sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

Ontrol Markası Ürünleri Nelerdir?

Piyasanın ihtiyacına en uygun ürünleri üreten Ontrol, en yeni teknolojiyi takip ederek zamanın gerekliliklerine uygun ürünler sunmaktadır. Başlıca ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kontrol Sistemleri
  • Kontrol Panelleri
  • Giriş Çıkış Modülleri
  • Motorlu Vanalar
  • Damper Motorları
  • Duyar Elemanlar

 

Ontrol Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ontrol markası servis ve bakım hizmeti sunan NETSER Grup, alanında uzmanlaşmış değişmeyen mühendis, teknisyen ve imalat kadrosu ile hizmet vermektedir. NETSER Grup, Ontrol ürünlerini sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için gereken tüm hizmeti sunmaktadır.

 

Ontrol Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Ontrol Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Ontrol markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ontrol Fiyatları Nelerdir?

Ontrol, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre birden fazla ürünü birçok seçenek ile sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümlere ulaşmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili teknik birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.