Menü

ONCAM

Oncam Markası Tarihçesi

Oncam, günümüz pazarında en yenilikçi firmalardan biri olma ününe sahip, bağımsız, uzmanlaşmış bir IP video ve teknoloji şirketidir. Oncam, IP 360 derecelik video çözümleri tasarlar, sunar ve dağıtır.

 

Oncam Markası Başarıları

Oncam, 2013 yılında İngiltere'de ve 2014 ortalarındaki ABD'de ISO9001 sertifikası aldı. Böylece Oncam, küresel tutarlılığı sağlamaya yardımcı olan aynı Kalite Yönetim Sistemini kullanır. Oncam, kamera işinde zengin bir deneyime sahiptir. 2003 yılında Grandeye'nın kuruluşundan ve 2012'de satın alınmasından bu yana Oncam, birden fazla ürün ve çözüm teklifi ile sektörün ön saflarında yer almaktadır.

 

Oncam Hangi Ülkenin Markası?

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Oncam teknolojisi, tehditleri tanımlamanıza ve izlemenize olanak tanıyan tüm bir sahnenin Canlı ve Retrospektif analizini sağlar.

 

Oncam Faaliyet Alanları Nelerdir?

Evolution Kamera Aralıklarının ayırt edici gücü, kurulum kolaylığını ve hızını büyük ölçüde artıracak bir dizi mevcut muhafazaya monte edilebilen yenilikçi modüler tasarımlarıdır. Oncam ürünleri, dayanıklılık, hava şartlarına karşı koruma, sıhhi şartlar, nakliye ve patlayıcı ortamlar konusunda en sıkı sertifikaları karşılamaktadır. Sağlık, Perakende, Eğitim, Ulaşım, Denizcilik ve Limanlar, Bankacılık, Kumarhaneler ve Otel gibi alanlarda kullanılmaktadır.

 

Oncam Ürünleri Nelerdir?

Oncam'ın ödüllü 360 derece ve geniş açılı teknolojisi ve kameraları, müşterinin Toplam Durumsal Farkındalığa ihtiyaç duyduğu modern ve akıllı güvenlik çözümlerinin temel taşıdır. Oncam, gözetleme kameralarının gücünü, 3D dewarping yazılımı veya önceden yapılandırılmış görünümler aracılığıyla deneyimlemenin eşsiz bir yolunu sunar. Bu benzersiz kullanıcı deneyimlerine, uzaktan erişim için ücretsiz bir mobil uygulama aracılığıyla da erişilebilir.

 

Oncam Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Son kullanıcıların ihtiyaçları ve entegratörlerin hedefleri çeşitlidir ve çoğu zaman göz ardı edilir, ancak Oncam'da tarihsel olarak müşterilere kuruluşların tesislerinde gözetim üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlayan ödüllü cihazlar sağlamaktadır. 360 derece video teknolojisi söz konusu olduğunda, NETSER Grup, ürün geliştirme ve genel güvenlik alanındaki tecrübelerini müşterileri için sunmaktadır.

 

Oncam Türkiye Bayileri

Netser, Oncam bayisidir. Gözetim ekosisteminizde kamera kullanmanın önemini ve bu cihazları satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek için ve Oncam markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Oncam Fiyatları Nelerdir?

Oncam’ın, ödüllü teknolojisini müşterilerimize sunmak için yüksek değerli iş çözümleri üretmekteyiz. Ürünler hakkında bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili uzman arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.