Menü

OGGIONI

Oggioni Markası Tarihçesi

Oggioni, 1996 yılında hem veri kontrolü, hem de süreç kontrolünde ve güvenlik sektöründe dağıtılmış zeka ve sensoristik alanında edindiği tecrübelerle kuruldu. Oggioni kurulduğu ilk yıllardan beri gaz algılama sistemlerine yoğunlaşmış ve özel ürünlerin çıkmasına sebep olmuştur.

 

Oggioni Markası Başarıları

Oggioni, müşterilerine teknik destek ve kalifiye bir satış sonrası yardım hizmeti sunarak pazardaki penetrasyon kapasitesini arttırmıştır. Yeni stratejik anlaşmaların yapılması sayesinde, Oggioni hem iç pazarda hem de Avrupa pazarında önemli bir seviyeye ulaşmıştır.

 

Oggioni Hangi Ülkenin Markası?

Oggioni, İtalya merkezli küresel tasarım ve üretim işidir ve yangın endüstrisine uzman tespit ürünleri ve yangın alarm yönetim sistemleri tedarik etmeye kendini adamıştır.

 

Oggioni Faaliyet Alanları Nelerdir?

Oggioni, güvenlik ve çevresel izleme sektörü için teknolojik olarak gelişmiş ürünler tedarik eden birincil ve yerli şirketlerin toksik veya patlayıcı gazları ve Yangın ve Gaz güvenlik sistemlerini tespit eden sensörlerin ana tedarikçisi haline geldi.

 

Oggioni Ürünleri Nelerdir?

Oggioni, fonksiyonel testler ve özel ihtiyaçlar üzerine Yangın ve Gaz sensörlerinin geliştirilmesi için kalifiye personel ve akredite laboratuvarlara sahiptir. Başlıca ürünleri arasında, Gaz Algılama, Termal Dedektörler, Alev Dedektörleri, Sıvı Kaçak Tespiti, Kontrol panelleri ve Portatif Gaz Dedektörleri bulunmaktadır.

 

Oggioni Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Bir gaz algılama sisteminin bir endüstriyel tesisin genel güvenliğini etkili bir şekilde artırabilmesi, bu basit kuralların sadece metodik ve inatçı uygulanmasıyla mümkündür. Bu yüzden, sabit gaz algılama ve güvenlik sisteminin bakım ve servis hizmetleri çok önemlidir. NETSER Grup, sorumluluklarının farkında olup size alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Oggioni Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Gaz algılama sisteminin rutin olarak kullanılabilmesi çok yüksek bir risktir. Benzer bir olasılıkla, anormal veya potansiyel olarak tehlikeli bir olayın fark edilmeyeceği riski, sürecı daha da hassas hale getirir. Oggioni markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Oggioni Fiyatları Nelerdir?

Son derece hayati bileşenlere sahip olan Oggioni, müşterilerine birçok çözüm sunmaktadır. Sizin için en uygun çözümü bulmak ve bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili teknik birim size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.