Menü

NOTIFIER

Notifier Markası Tarihçesi

Notifier by Honeywell, 50 yılı aşkın bir süredir yangın algılama ve alarm ekipmanlarının üretimi ve dağıtımında yer almaktadır ve dünyanın önde gelen analog adreslenebilir yangın sistemleri üreticilerinden biridir. Mayıs 1990'da İngiltere'de kurulan Notifier, profesyonel yangın sistemi hakkında çalışmalara başladı.

 

Notifier Markası Başarıları

Notifier, dünyanın yangın algılama sistemleri için en önde gelen üreticilerden ve ekipman tedarikçilerinden biridir.

 

Notifier Hangi Ülkenin Markası?

Mayıs 1990'da İngiltere'de kurulan Notifier, İngiliz ve Avrupa Standartlarının taleplerini karşılayan Mühendislik Sistemleri Distribütörleri (ESD) standarları ile müşterilere temel uzman bilgilerini sağlar. Bu da kurulumların yönetmeliklere uyumlu bir şekilde çalışmasına olanak tanır.

NOTIFIER, Honeywell International Inc. şirketinin bir parçasıdır. ABD'nin Morristown şehrinde bulunan Honeywell, işletmeler, evler, havaalanları, okullar ve hükümetlerin yanı sıra otomotiv ve havacılık endüstrilerine bir dizi ürün, hizmet ve entegre çözümler sunar.

 

Notifier Faaliyet Alanları Nelerdir?

Notifier, 50 yılı aşkın süredir yangın algılama ve alarm ekipmanlarının imalat ve dağıtımında yer almaktadır. Dünya çapında 400'den fazla tam eğitimli ve akredite Mühendislik Sistemi Distribütörü (ESD) ile dünyanın önde gelen analog adreslenebilir kontrol ekipmanı üreticilerinden biridir.

Notifier, basit adreslenemeyen ürünlerden büyük ağ bağlantılı çok panelli akıllı sistemlere kadar teknolojik olarak gelişmiş yangın algılama sistemleri geliştirme geçmişine sahiptir.

 

Notifier Ürünleri Nelerdir?

Notifier’in Akıllı Adresli Yangın sistemleri, Adreslenemeyen Yangın sistemleri, Yüksek Hassasiyetli Duman Algılama (bir dizi uygulama için çok erken ve hassas duman algılama sağlayan aspirasyon sistemleri ve nokta dedektörleri). Açık Alan Duman Görüntüleme Algılama sistemleri, Alev Algılama FSX ve FSL aralıkları, Acil Anons, Genel Seslendirme ve Hoparlörler, Söndürme Panelleri, Acil Aydınlatma Merkezi Akü Sistemleri, Yangın Grafik Sistemleri gibi ürünleri mevcuttur.

 

Notifier Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Notifier yangın alarm sistemleri kalitesi, dayanıklılığı ve esnekliği ile ünlüdür. Ayrıca, Notifier sisteminizi kurmak ve bakımını yapmak için bir şirket seçmek söz konusu olduğunda, NETSER Grup en güvenilir şirkettir.

 

Notifier Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Notifier, yangın sisteminin en yüksek standartlarda kurulmasını ve korunmasını sağlamak için, teknik ve uygulama desteğine doğrudan erişime sahiptir. Notifier markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Notifier Fiyatları Nelerdir?

Gereksinimleriniz ne olursa olsun, Notifier, eksiksiz bir uyumlu ürün paketi sağlayabilir. Bu güven, dünya standartlarında bir imalat şirketinin benzersiz ortaklığından ve yerel bir distribütör olan NETSER Grup’un profesyonel hizmetlerinden kaynaklanır. Fiyat ve ürün hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır.