Menü

NITTAN

Nittan Markası Tarihçesi

Nittan, Yamashita-cho ve Shibuya-ku tarafından, Tokyo'da Nihon Kasai Tanchiki Co., Ltd. olarak kuruldu. Başlıca iş kolları yangın alarm ekipmanlarının geliştirilmesi, üretimi, dağıtımı ve montajıdır.

 

Nittan Markası Başarıları

40 yılı aşkın bir süredir yangından korunma endüstrisinde ön planda olmasına rağmen, Nittan ürünlerini her zaman ayrıntılı olarak test ediyor ve yaptıkları her şeye büyük önem veriyor ve çok yüksek yapı kalitesi, mühendislik mükemmelliği ve yüksek performans sağlıyor.

Evolution serisi en son premium sistemidir. Gelişmiş algılama algoritmaları ile sensörlerde ASIC teknolojisini kullanarak güvenilirliği yanlış alarmlara karşı mükemmel koruma ile birleştirirler.

 

Nittan Hangi Ülkenin Markası?

Tokyo, Japonya merkezli olan Nittan, 1954'ten beri Japonya, Çin, İsveç ve İngiltere de dahil olmak üzere dünya çapında üretim üslerine sahip yangın koruma ekipmanı tedarikçileri olmuştur. Nittan Avrupa 1972 yılında kuruldu ve o zamandan beri bugünkü büyük şirket haline geldi ve her yıl 500.000'den fazla dedektör tedarik etti.

Yangından korunma yönetişimi ile el ele olan Nittan, müşterilerimizin hayatlarının ve mallarının yangından korunmasına yönelik teknolojik gelişmeler ve hizmet iyileştirmeleri konusunda her gün sürekli çaba göstermektedir.

 

Nittan Faaliyet Alanları Nelerdir?

Değerli yaşamları ve mülkleri asla meydana gelmemesi gereken yangınlardan korumak ve hasarı en aza indirgemek için, her bina ve alan için uygun, yüksek derecede güvenilir yangın güvenliği ekipmanının kurulması ve zamanında müdahale hizmetinin sağlanması kesinlikle şarttır. Araştırma ve geliştirme, üretim, satış, ekipman tasarımı ve inşaat ve bakımıyla uğraşan Nittan grubu şirketlerinin her biri, “müşterilere yangın önleme sorunlarını çözmek için daha iyi güvenlik sağlama” ve sürekli bir işbirliği çabası içindedir.

 

Nittan Ürünleri Nelerdir?

Yangın alarm sistemleri üreticisi. Şirketin yangın alarm sistemleri arasında yangın alarmı ve duman kontrol sistemleri, yangın söndürme sistemleri, deniz yangın ve gaz koruma sistemleri, özel yüksek tehlike yangın koruma sistemleri, bilgisayarlı otomatik yangın koruma sistemleri ve gaz alarm sistemleri bulunmaktadır.

 

Nittan Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup için teknoloji ve kalite, müşterilerimizin güvenini kazanmada birinci öncelik olmaya devam etmektedir. NETSER Grup, afet önleme ürünlerinin öneminin farkındadır ve bunun için gerekli olan tüm yardım ve desteği müşterilerine sunmaktadır.

 

Nittan Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Öngörülemeyen olayların ortaya çıkmasını önlemek için oluşturulan Nittan ürünleri, Türkiye’de NETSER Grup güvencesiyle sunulmaktadır. Nittan markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Nittan Fiyatları Nelerdir?

Yangın alarm ürünleri son derece hassa ve uzmanlık gerektiren bileşenlerden oluşur. NETSER Grup, size özel fırsat ve ürünleri sunmayı ilke edinmiş bir uzman kuruluştur. Bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili teknik birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.