Menü

NETX AUTOMATION

NETxAutomation Markası Tarihçesi

NETxAutomation, her türlü bina için bir görüntüleme yazılımıdır. Teknik bina yönetiminin bir parçası olarak NETxAutomation, farklı büyüklükteki binaların merkezi kontrolü ve görselleştirilmesi için bir yazılım görevi görür. NETxAutomation, çok sayıda veri noktasını işleyebilir ve yine de temel bina otomasyon sistemine güvenilir bir bağlantı sağlar. Yönetim düzeyinde bulunan NETxAutomation, bir NETx sunucusundan veya başka bir OPC DA 2.0 sunucusundan bilgilere erişimi olan bir OPC istemcisidir. Ancak, tam işlevsellik yalnızca NETx BMS sunucusuyla birlikte kullanılabilir.

 

NETxAutomation Markası Başarıları

Tüm ürünler OPC, KNX, BACnet, Modbus veya SNMP gibi açık standartlara dayanmaktadır. Otel yönetim yazılımı, kapı kilit sistemleri vb. için çoklu arayüzler geniş bir uygulama alanına izin verir. Dünyanın dört bir yanındaki 100'den fazla ülkede, sistem entegratörleri ve elektrik mühendisleri bina otomasyon projelerinde NETxAutomation kullanıyorlar.

 

NETxAutomation Hangi Ülkenin Markası?

NETxAutomation, bina otomasyonu alanında yazılım ve proje desteği sağlayan dünya çapında faaliyet gösteren bir Avusturya şirketidir.

 

NETxAutomation Faaliyet Alanları Nelerdir?

Oteller, ofisler, alışveriş merkezleri, havaalanı veya stadyumlar NETxAutomation’ın asıl faaliyet alanıdır. NETxAutomation, bina otomasyonu için yenilikçi yazılımların önde gelen sağlayıcılarından biridir. NETxAutomation, bina yönetimi ve merkezi bina kontrolü için yazılım geliştirir. Ürün yelpazesi güvenilir sunucu sistemleri, gölgeleme kontrol sistemleri, görselleştirmeler, enerji raporlama sistemleri ve donanım bileşenlerinden oluşmaktadır.

 

NETxAutomation Ürünleri Nelerdir?

Bina otomasyonu için yazılım, gölgeleme sistemi, bina yönetim sistemleri, visualisierung, modbus, iot, bacnet, otelcilik sistemleri, aydınlatma çözümü, yazılım kürk gebaudeautomasyonu, beschattungssystem, ölçüm ve raporlama sistemi, knx, görselleştirme, bilgisayar yazılımı, bilgi teknolojisi ve hizmetleri NETxAutomation’ın ürünleri arasında yer almaktadır.

 

NETxAutomation Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup, bireysel bina otomasyon projelerinizde size en iyi şekilde destek olmak için tüm bilgi ve tecrübesini kullanmaktadır. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun akıllı fonksiyonlara sahip ürünlerin bakım ve onarımı uzmanlarımız tarafından titizlikle yürütülmektedir.

 

NETxAutomation Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETxAutomation ürünleri bina otomasyonunun önemli bir bölümünü kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, farklı projelerde çekici bir çözüm olabilmek için çeşitli teknolojiler ve uygulamaya özel sistemler için çok sayıda arayüze sahiptir. NETxAutomation markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

NETxAutomation Fiyatları Nelerdir?

Birden farklı çözüm sunan NETxAutomation sistemleri uzman teknik destek ile hayatınızı kolaylaştırabilir. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede teknik birimimiz size dönüş sağlayacaktır.