Menü

NETLOCK

NETLOCK Markası Tarihçesi

Güvenlik servis sağlayıcı pazarında lider tedarikçi olarak NETLOCK, 20 yıldan fazla mesleki deneyime, kalite kontrollü teknolojik altyapıya ve referanslara sahiptir. NETLOCK üstün kalite ve yüksek pazar bilgisi ile en kaliteli hizmeti sunmaya hazırdır.

 

NETLOCK Markası Başarıları

Manyetik kilitler neredeyse her zaman tam bir elektronik güvenlik sisteminin parçasıdır. Böyle bir sistem basitçe bağlı bir anahtar kart okuyucusundan oluşabilir veya binanın güvenliğini izleyen merkezi bir bilgisayara bağlantıyı içeren daha karmaşık olabilir. Kilitleme sistemi seçimi ne olursa olsun, yangın güvenliği önemli bir husustur.

NETLOCK, 2013 yılından bu yana birinci sınıf BT hizmetleri geliştiren ve işleten Docler Holding şirketler grubunun bir üyesidir. Bu sayede NETLOCK, sertifika hizmetleri alanındaki yaklaşık yirmi yıllık deneyimini, istikrarlı bir geleceğe ve güvenli bir gelişime sahip olması sayesinde başarılı bir uluslararası şirketin sunduğu fırsatlarla birleştirebilir.

 

NETLOCK Hangi Ülkenin Markası?

Macaristan güvenlik şirketi olan NETLOCK, manyetik kilit ve güvenlik sertifikaları gibi alanlarda ülkenin en önde gelen şirketidir.

 

NETLOCK Faaliyet Alanları Nelerdir?

NETLOCK faaliyetleri sırasında, elektronik imzaların kullanımı için uygun bir düzenleyici ortam oluşturmak, elektronik imzaların sosyal yayılmasını desteklemek ve resmi prosedürleri hızlandırmak bulunuyor. Ayrıca, NETLOCK hizmetleri, bilgi topluluğunun yanı sıra otantik elektronik iletişim ve yönetimin geliştirilmesini destekleyen elektronik teknolojilerin işleyişine katkıda bulunur.

 

NETLOCK Ürünleri Nelerdir?

NETLOCK, imza oluşturma verilerini imza oluşturma aygıtına yerleştirerek; zaman damgası hizmeti; PKI faaliyetleriyle ilgili planlama, danışmanlık, PKI entegrasyonu; arşivleme hizmeti; teknik olmayan yazılımlar; donanım hizmeti ve manyetik kilitler gibi birçok ürünü bulunmaktadır.

 

NETLOCK Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETLOCK'un hizmetlerinin kalitesi ve güvenilirliği, uluslararası bilgi güvenliği standardına uygun çalışma ile garanti edilmektedir. NETSER Grup olarak, ürünler hakkında en geniş bilgi ve yardımı sunmaktayız. İhtiyacınız olan tüm çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

 

NETLOCK Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETLOCK hizmetleri, ürün sorumluluk sigortasına sahip uluslararası bir sigorta şirketi tarafından korunmaktadır ve prosedürü Macaristan Noterler Odası tarafından da onaylanmıştır. Türkiye yetkili distribütörü, NETSER Grup, profesyonel, deneyimli ekip ve yönetime ek olarak, kalite güvence sistemi sunmaktadır.

Netlock markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

NETLOCK Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup, olarak size en doğru ürünü uzun yıllar sorunsuz bir şekilde sunmak için çok çalışıyoruz. Eğer ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İlgili teknik ekip en kısa sürede size dönüş sağlayacaklardır.