Menü

NETGEAR

Netgear Markası Tarihçesi

Hong Kong’lu bir göçmen olan Patrick Lo tarafından 1996 yılında ABD’de kurulan Netgear, evde ve işyerinde kullanım için ağ donanımı üreten bir şirkettir. Başlangıçta küçük ve orta ölçekteki işletmelerin Network ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çalışan şirketin günümüzde 24 ülkede ofisi bulunmaktadır.

 

Netgear Markası Başarıları

1996 yılından beri hizmet veren şirket, 2017 yılında 730,5 milyon dolar sermayeye ulaştı ve halihazırda binden fazla kişiyi istihdam ediyor. Şirketin Nasdaq Borsası’nda işlem gören 2015 yılı cirosu yaklaşık 1.30 milyar dolardır.

 

Netgear Hangi Ülkenin Markası?

Kaliforniya'da kurulan Netgear, bir Amerika Birleşik Devletleri markasıdır.

 

Netgear Faaliyet Alanları Nelerdir?

Tüm dünyada on binlerce noktada ürünleri satılan Netgear, ev ve iş yerlerinde hızlı ve güvenli ağ teknolojileri için çözümler sunar. Örneğin; en hızlı ağ teknolojisi her şeye, ara belleğe alınma süresini beklemeden ulaşmayı kolaylaştırır.

Evde ve ofiste ağ sisteminin ihtiyacınız olan hıza, menzile ve performansa sahip olmasını sağlar. Büyük ve küçük tüm ofislere ağ, depolama ve güvenlik çözümleri sunar. Bakımı kolay, uygun fiyatlı ağ ürünleri yelpazesinin kurulumu ve bakımıyla Netgear ilgilenirken işletmeler de yalnızca işlerini büyütmeye odaklanabilirler.

 

Netgear Ürünleri Nelerdir?

Netgear, switchler, kablosuz network ürünleri, veri depolama sistemleri, network güvenlik ürünleri ve network adaptörleri alanlarında uzman bir şirkettir. Ürünlerinden bazıları şöyledir:

  1. Modem ve Router
  • Kablolu ve DSL Modem
  • WiFi Router
  • WiFi Adaptörü
  1. Ağ Cihazları
  2. Ağa Bağlı Depolama Hizmetleri
  3. Ağ Güvenlik Kameraları

 

Netgear Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Netgear tüm dünyada birçok markaya, servis sağlayıcısına ve bireysel müşteriye hitap eden ürün ve hizmetler sunmaktadır. Netgear ürünleri için her türlü servis hizmetini Netser üstlenmektedir.

 

Netgear Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Dünyanın dört bir yanında yetkili bayileriyle hizmet veren Netgear’ın Türkiye’deki yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Netgear markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Netgear Fiyatları Nelerdir?

Netgear ürünleri konusunda Netser olarak en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Netgear ürün fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.