Menü

NAPCO

Napco Markası Tarihçesi

Merkezi Amityville’de bulunan Napco Security Technologies, 1969 yılında kuruldu. Şirket, elektronik kilitleme cihazları, alarm sistemleri ve bina erişim kontrol sistemleri gibi güvenlik ürünlerine odaklanmaktadır.

 

Napco Markası Başarıları

Ocak 2014, NAPCO Security Technologies, Inc. , çoğu akıllı telefon aracılığıyla termostatların, kilitlerin, ışıklandırmanın, video kameraların ve diğer cihazların uzaktan yönetimini sağlayan yeni SaaS tabanlı ürünler iBridge Connected Home çözümlerini tanıttı.

Ağustos 2013'te şirket, kimlik bilgisi performansı için daha fazla hız, işlevsellik ve entegrasyon sağlayan Continental Access Accelaterm CICP2800 Süper Hızlı Denetleyicinin kullanılabilir olduğunu duyurdu.

 

Napco Hangi Ülkenin Markası?

Güvenlik sistemi bileşenleri sunan Napco’nun merkezi New York, Amerika Birleşik Devletleri’dir, ticari veya konut uygulamalarında yeni veya mevcut bir güvenlik sistemini onarmanıza veya yükseltmenize izin veren çeşitli aksesuarlar içerir. Güvenlik sisteminizi, güvenlik gereksinimlerinize bağlı olarak özelleştirebilirsiniz.

 

Napco Faaliyet Alanları Nelerdir?

Napco, bina erişim kontrol sistemleri arasında farklı tipte kimlik okuyucuları, kontrol panelleri , PC tabanlı bilgisayarlar ve elektronik olarak etkinleştirilen kapı kilitleme cihazları; alarm sistemleri arasında otomatik iletişim cihazları, kontrol panelleri, dijital tuş takımı sistemleri, kapı güvenlik cihazları bulunur. Napco, video kameralar ve monitörler, kayıt cihazı ve uzaktan iletişim cihazı dahil olmak üzere çevresel ekipman ve Video Gözetim Sistemleri de sunmaktadır.

 

Napco Ürünleri Nelerdir?

Şirketin ünlü markaları NAPCO Güvenlik Sistemleri, Alarm Kilidi, Continental Access, Marks ABD'dir. Şirketin başlıca ürün serileri Gemini ve yeni F64 Serisi sabit / kablosuz saldırı sistemleri, iSee Video internet video çözümleri, Trilogy bağımsız elektronik PIN / Prox erişim kilitleri ve Marks ABD'nin i-Que kilidi ve Hi-Security silindir hatlarıdır.

 

Napco Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Onarım veya değiştirme için servis ve bakım hizmetleri son derece önemlidir. NETSER Grup size ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunmaktadır. Ürününüzün kurulum ve kullanım aşamasında tüm beceri ve yetkin personeliyle her zaman yanınızdadır.

 

Napco Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Bayiler ve distribütörler, söz konusu ürünle ilgili sorunları gidermek için ilk akla gelen kurumlardır. NETSER Grup, size ihtiyacınız olan tüm hizmeti vererek hem satış öncesi hem de satış sorası gereken tüm kolaylıkları sunmaktadır. Napco markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Napco Fiyatları Nelerdir?

Ürünle alakalı en doğru bilgiyi ve en uygun fiyatlar NETSER Grup güvencesiyle almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. İlgili birimlerimiz size en kısa sırada dönüş yapacaklardır.