Menü

NADE

Na-De Elektronik Markası Tarihçesi

NA-DE Elektronik, 1970 yılında kuruldu. O zamandan bu yana iletişim sistemleri (interkom sistemleri) alanında faaliyet göstererek Türkiye’nin önde gelen Şirketlerinden biri oldu.

 

Na-De Elektronik Markası Başarıları

NA-DE Elektronik, Hareket Sensörlü Tavan, Hareket Sensörünü ve Duvar Tipi Aydınlatma Armatürlerini üreten ilk Türk üretici olmuştur.

 

Na-De Elektronik Hangi Ülkenin Markası?

Bir Türk markası olan NA-DE Elektronik, hareket sensörü ve sensörlu aydınlatmada Türkiye’de piyasa lideridir.

 

Na-De Elektronik Faaliyet Alanları Nelerdir?

NA-DE Elektronik, Bina Aydınlatma Otomasyonu ve Bina İletişim Sistemleri, hareket sensörü, sensörlü aydınlatma armatürü ve bina içi görüntülü iletişim sistemlerinde faaliyet göstermektedir.

 

Na-De Elektronik Ürünleri Nelerdir?

Na-De Elektronik ürünleri birçok çözüm içeren çeşitliliğe sahiptir. Na-De Elektronik ürünlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • Görüntülü Diafon ve Haberleşme Sistemleri
  • Yangın Algılama Sistemleri
  • LED Aydınlatma Armatürleri
  • Aydınlatma Armatürleri
  • Kapı ve Merdiven Sistemleri

 

Na-De Elektronik Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Na-De Elektronik markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, ihtiyacınız doğrultusunda gereken tüm desteği sağlamaktadır. Uzaktan takip ve periyodik takip ile NETSER Grup, ürünlerinizin sorunsuz çalışması için gereken tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Böylece her zaman ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

 

Na-De Elektronik Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Na-De Elektronik Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Na-De Elektronik markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Na-De Elektronik Fiyatları Nelerdir?

Na-De Elektronik hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz size özel tekliflerle en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.