Menü

MUTLUSAN

Mutlusan Markası Tarihçesi

1983 yılında Türkiye’de kurulan Mutlusan, o zamandan bu yana elektrik elektronik alanda yenilikçi çözümler üretmektedir.

 

Mutlusan Markası Başarıları

Mutlusan ürünleri bütün ihtiyaçlara uygun olacak şekilde tasarlanır ve ofis, ev, yaşam alanı, binalar, apartmanlar gibi birçok yerde özel amaçlı kullanılabilir.

 

Mutlusan Hangi Ülkenin Markası?

37 yıldır var olan Mutlusan, Türkiye’de elektrik ve endüstriyel alanda faaliyet göstermektedir.

 

Mutlusan Faaliyet Alanları Nelerdir?

Mutlusan, aydınlatma, otomasyon, priz, anahtar, tesisat, kablo kanalı ve aksesuarları gibi ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

 

Mutlusan Ürünleri Nelerdir?

Mutlusan, elektrik sektöründe birçok benzersiz çözümler sunmaktadır. Mutlusan’ın ürünleri arasında spiraller, kroşeler, kablo kanalları, buatlar, kombinasyon kutuları, borular, dirsekler muflar, klemensler, dübeller vidalar, ups ve enerji prizleri, duy, soket ve fiş çeşitleri gibi ürünler bulunmaktadır.

 

Mutlusan Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Mutlusan markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tüm desteği sağlayarak ürünlerin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. NETSER Grup servis ve bakım hizmeti ile ürünleriniz uzun yıllar ilk günkü gibi çalışacaktır.

 

Mutlusan Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Mutlusan Türkiye yetkili distribütörü olan NETSER Grup, ihtiyacınız olan ürün ile alakalı tüm desteği sunmaktadır. Mutlusan markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Mutlusan Fiyatları Nelerdir?

Mutlusan ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda seçebileceğiniz en iyi ürünler arasındadır. Birçok işlevi olan ürünler hakkında daha tedaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız durumunda ilgili uzman arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.