Menü

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock Markası Tarihçesi

1976'da kurulan Mul-T-Lock’un başarısı, pazarlama çabaları küresel olarak genişledikçe tüm dünyaya yayıldı. Şirketin hızlı büyümesiyle, Mul-T-Lock üretim tesisini genişletti ve 1982 yılına kadar şirket, ürün yelpazesini çok çeşitli Yüksek Güvenlik silindirleri, kilitler ve aksesuarlar, çelik kapılar ve araç koruma ürünlerini içerecek şekilde büyük ölçüde artırdı.

 

Mul-T-Lock Markası Başarıları

Mul-T-Lock, çok sayıda kilitleme sistemi tasarlayıp birden fazla patent alarak uluslararası popülerlik kazandı. Mul-T-Lock şu anda güvenliğin en tanınmış isimlerinden biridir. Sistemleri, birçok hapishane de dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek güvenlikli kurulumlarda kullanılmaktadır. Mul-T-Lock 2000 yılında ASSA-ABLOY grubu tarafından satın alınmıştır.

 

Mul-T-Lock Hangi Ülkenin Markası?

Mul-T-Lock , İsrailli kilit üreticisi ve İsveç şirketi ASSA ABLOY'nin bir yan kuruluşudur . Şirket, küresel olarak yüksek güvenlikli kilitler ve erişim kontrol sistemleri geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Ürünleri ve ticari markaları profesyoneller, işletmeler, kurumlar ve tüketiciler tarafından kullanılmaktadır.

 

Mul-T-Lock Faaliyet Alanları Nelerdir?

Mul-T-Lock Ltd., kurumsal, ticari, endüstriyel, konut ve otomotiv uygulamaları için Yüksek Güvenlik ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasında dünya lideridir. Ürün yelpazesinde mekanik silindirler, kilitler ve asma kilitler, elektromekanik kilitleme sistemleri ve otomatik montaj ve anahtar kesme makineleri bulunmaktadır.

 

Mul-T-Lock Ürünleri Nelerdir?

Mul-T-Lock silindir, kilit, asma kilit, çok noktalı kilit, elektromekanik silindir ve kilit, makine, ana anahtar sistemleri, yazılım ve anahtar kesme sistemleri üretmektedir. Şirketin ürünlerinin birçoğu, süreç standartlarını ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için sürekli çaba göstererek Mul-T-Lock'un kendi özel makineleri tarafından üretilmektedir.

 

Mul-T-Lock Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Mul-T-Lock, yüksek ürün hizmeti ve kullanılabilirliği standartlarını kolaylaştırmak için ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Arjantin ve Çek Cumhuriyeti, İtalya, Türkiye, Belçika ve Afrika'daki satış birimleri aracılığıyla dünya çapında pazarlamaktadır. Türkiye’de bu önemli görev için Mul-T-Lock, NETSER Grup’a güvenip bilgi ve tecrübesinden yararlanmaktadır.

 

Mul-T-Lock Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Mul-T-Lock'un müşterileri distribütörleri, OEM'leri, çilingirleri ve son kullanıcıları içerir ve her seviyede Mul-T-Lock satışları hızlı ve profesyonel bir hizmetle destekler. Türkiye yetkili distribütörü NETSER Grup, tüm işlemleri müşteri memnuniyeti ile yürütmektedir. Mul-T-Lock markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Mul-T-Lock Fiyatları Nelerdir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Mul-T-Lock'un birden fazla çözümü ve ürünü bulunmaktadır. Bu sebeple size en iyi çözümlerin en uygun şekilde çözülmesi için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. İlgili arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.