Menü

MOSER BAER

Moser Baer Markası Tarihçesi

Moser Baer, 1983 yılında Maruzen Corporation, Japonya ve Moser Baer Sumiswald, İsviçre ile teknik işbirliği içinde Yeni Delhi'de Zaman Kaydedici birimi olarak kuruldu. 1988 yılında Moser Baer Hindistan, 5.25 inçlik Disketlerin üretimine başlayarak veri depolama endüstrisine geçti. 1993 yılına gelindiğinde 3.5 inçlik Mikro Disket (MFD) üretimini bitirdi. Kurulduğu günden bu yana, Moser Baer her zaman uluslararası pazarda yer almıştır.

 

Moser Baer Markası Başarıları

Moser Baer Solar, TÜV Rheinland tarafından üst üste üçüncü yıl üretimde en yüksek kalite standartlarını koruduğu için prestijli “5 Yıldız Derecelendirmesi” ile ödüllendirildi. Moser Baer, ​​ülkedeki En İyi güneş modülleri markası için 'EFY Reader'ın Seçimi Ödülü'ne layık görüldü. Şirket prestijli JET, JIS ve JPEC sertifikasını kazandı.

 

Moser Baer Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Yeni Delhi Hindistan merkezli Moser Baer Limited, önde gelen bir küresel teknoloji üretim şirketidir. 1983 yılında kurulan şirket, CD ve DVD gibi dünyanın en büyük Optik Depolama ortamı üreticilerinden biridir. Dünyada üretilen her 5. disk Moser Baer'a aittir ve dünyadaki en düşük maliyetli optik medya üreticisidir.

 

Moser Baer Faaliyet Alanları Nelerdir?

Moser Baer saat sistemleri, zaman dağılımı, zaman referans sistemleri ve zaman senkronizasyonu için dünyanın önde gelen uzmanlık merkezidir. Moser Baer, binlerce ürün kullanımda ve en yüksek performansa ulaşıyor ve özel gereksinimler için üst düzey teknolojik uzmanlık ve uyarlanmış veya yeni geliştirilen bileşenler ve zaman sistemleri sunuyor.

 

Moser Baer Ürünleri Nelerdir?

Moser Baer, ​​CD ve DVD gibi dünyanın ikinci büyük Optik Depolama Ortamı üreticisidir ve dünyanın en iyi markalarının tercih ettiği teknoloji ve OEM ortağıdır. Moser Baer'in ürünleri Hindistan, Yeni Delhi banliyölerindeki son teknoloji üretim tesislerinde üretilmektedir ve 7.000'den fazla tam zamanlı çalışanı bulunmaktadır.

 

Moser Baer Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Moser Baer, ürünlerinin malzeme ve işçilik açısından kusursuz olduğunu garanti eder. Garanti süresi boyunca, ürün yanlış işçilik veya malzeme nedeniyle önerilen ortamda normal kullanımda arızalanırsa, NETSER Grup ürünü benzer bir ürünle onarılmasına veya değiştirilmesine yardımcı olacaktır. NETSER Grup tüm beceri ve uzmanlığıyla yanınızdadır.

 

Moser Baer Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETSER Grup 'da kalite birinci derecede önemlidir ve başarımızı yönlendirmiştir. Güvenilirlik testi ve kalite kontrolleri için kurum içi uzmanlık kuran şirketimiz Moser Baer ürünleri için Türkiye yetkili distribütörüdür. Moser Baer markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Moser Baer Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup size en uygun hizmeti en iyi koşullarda sağlamak için sürekli çalışmaktadır. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak avantajlı hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.