Menü

MORLEY

Morley by Honeywell Markası Tarihçesi

Morley by Honeywell, Newcastle merkezli Morley Elektronik Yangın Sistemleri'nin Kent merkezli IAS Electronics ile birleşmesinin ardından 1999 yılında kuruldu. Bu ortaklıktan sonra, teknoloji ve üretim şirketi Honeywell International Inc. ile birleşti.

 

Morley by Honeywell Markası Başarıları

Morley by Honeywell, verimliliği ve karlılığı artıran, mevzuata uygunluğu destekleyen ve evlerde, binalarda ve endüstride güvenli, konforlu ortamları koruyan ürün ve hizmet çözümleri sağlamada küresel bir liderdir. Honeywell Yangın Alarmları, Honeywell Otomasyon ve Kontrol Çözümleri iş grubunun bir parçasıdır. Honeywell yangın alarm kontrol panelleri eşleştirilmiş, özelleştirilmiş ve etkili görsel, sesli ve acil durum bildirim ürünleridir.

 

Morley by Honeywell Hangi Ülkenin Markası?

Morley by Honeywell İngiltere merkezli bir yangın sistemleri şirketidir. Yangın alarm kontrol panelleri birlikte, Adreslenebilir Modüller, Duman Dedektörleri, MCP ve ağ çapında izleme hizmetleride sunmaktadır.

 

Morley by Honeywell Faaliyet Alanları Nelerdir?

Morley by Honeywell, duman, yangın, karbon monoksit  veya diğer acil durumlar olduğunda  insanları görsel ve işitsel cihazlar aracılığıyla tespit etmek ve uyarmak için birlikte çalışan bir dizi cihaza sahiptir. Duman dedektörleri ve ısı dedektörleri otomatik olarak aktif hale getirilebilir  veya aktive ve manuel yangın alarm aracılığıyla örneğin alarm butonları veya çekme istasyonları gibi aktif hale getirilebilir. Kamu binaları, işyerleri kısaca tüm toplu alanlarda kullanılabilir.

 

Morley by Honeywell Ürünleri Nelerdir?

  • Morley IAS Yangın Alarm Sistemleri

Analog adreslenebilir, konvansiyonel, OSID ve duman çeken duman algılama sistemleri, sesli alarmları ve hoparlörleri içerir.

  • Morley IAS Acil Sesli İletişim

Yangın barınakları için yüksek katlı binalarda veya radyo iletişiminin zor olabileceği büyük alanlarda engelli ve itfaiyecilere yardımcı olan sabit, güvenli, çift yönlü sesli iletişim sistemi.

  • Morley IAS Çağrı Sistemleri

Yangın acil durumları için işitme engelli veya işitme güçlüğü olanlara yönelik Yanıt Çağrı Sistemleri.

 

Morley by Honeywell Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Morley by Honeywell yangın alarm sistemi, kontrol paneli veya diğer yangın ekipmanı varsa ve size yardımcı olabileceği yeni ekipmanların bakımı, yükseltilmesi veya kurulması için bir şirket arıyorsanız NETSER Grup tam size göre. NETSER Grup, ürünlerin kurulum ve bakım aşamasında her zaman yanınızdadır.

 

Morley by Honeywell Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETSER Grup birinci sınıf destek ile kaliteli ürünler için köklü bir üne sahiptir. NETSER Grup, geniş ürün yelpazesi, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz zaman oluşturma, ekleme ve geliştirme seçeneğiyle ihtiyaçlarınıza en uygun sistemi tasarlama özgürlüğü sağlar. Kapsamlı eğitimli distribütörler ve montajcılar ağımız, bina sahiplerine ve yöneticilerine, ekipmanı ve / veya bakım sağlayıcısını gereksinimlerini sağlamak için en iyisini sunmaktadır.

 

Morley by Honeywell Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle planlanmış ürün gelişimi, yangın alarm sistemlerinin mevcut ve gelecekteki gereksinimleri karşılamak için bakımını, genişletilmesini veya yükseltilmesini sağlar. En iyi hizmete ulaşmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. İlgili birimlerimiz size en kısa ürede dönüş yapacaktır.