Menü

MOBILIZ

Mobiliz Markası Tarihçesi

Mobiliz, 25 yılı aşkın tecrübesiyle teknolojik yenilikleri hayata yansıtmaktadır. sektörünün öncülerinden Mobiliz, araç takip sistemleri denince ilk akla gelen kurumlardandır.

 

Mobiliz Markası Başarıları

Teknolojiyi çok iyi kullanan ve müşterileri için doğru çözümler sunan Mobiliz, hem yurt dışında hem yurt içinde sektörünün öncülerinden biridir.

 

Mobiliz Hangi Ülkenin Markası?

Bir Türk markası olan Mobiliz, en son teknolojik gelişmeleri müşterilerinin saha operasyonlarını verimli, güvenli ve çevreye duyarlı bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için ürünlerine uyarlamaktadır.

 

Mobiliz Faaliyet Alanları Nelerdir?

Mobiliz teknolojisi ve satış sonrası hizmeti ile bireyler ve kuruluşlar dahil her büyüklük ve sektörden müşteriye ürün, ürün ve ürün takip çözümleri sunmaktadır. Mobiliz, müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyen, hızlı ve yenilikçi hizmet anlayışının yanı sıra güvenilir ve kolay bakımlı binlerce araçla hizmetlerini genişleten, takip eden sektör uzmanıdır.

 

Mobiliz Ürünleri Nelerdir?

Filo Takibi, Araç Takibi, Mobil Takip, GPS, GPRS ve GIS ile Enerjiden sağlığa, finanstan inşaata, soğuk zincirden nakliyeye kadar her sektörden müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Mobiliz Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Mobiliz markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, işinizin aksamaması için gereken tüm desteği sağlamaktadır. NETSER Grup ile Mobiliz ürünlerini güven içinde kullanabilir ve güvenilir ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

 

Mobiliz Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Mobiliz Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Mobiliz markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Mobiliz Fiyatları Nelerdir?

Mobiliz ürünleri ile alakalı daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili teknik ekibimiz hem size ürünler hakkında detaylı bilgi verirken hem de size uygun fiyatlar sunacaktır.