Menü

MİTEL

Mitel Markası Tarihçesi

Mitel Networks Corporation, Michael Cowpland ve Terry Matthews tarafından 8 Haziran 1973 tarihinde kurulmuş bir telekomünikasyon şirketidir. İsmi ise kurucularının ilk heceleri olan MI ve TE ile L harfinin eklenmesinden oluşmaktadır. Markanın ilk üretimi TDM PBX sistemleridir. 2001 yılında ise el değiştirmiş ve tamamen IP Üzerinden Ses yani VoIP ürünlerinin üretimine odaklanmıştır. 2018 senesinin Nisan ayında Searchlight Capital Partners liderliğindeki bir yatırımcı grubu tarafından satın alınacağı açıklanmıştır.

 

Mitel Markası Başarıları

Mitel firması sektör hayatı boyunca pek çok başarıya imza atmış ve kaliteli üretimin adresi olmuştur.  2013 senesinde prairieFyre Software Inc.firmasına ait olan iletişim merkezini, hizmetler sağlayıcısını, iş analizi ve işgücü optimizasyonu yazılımını satın almıştır. Aynı zamanda bu şirket kendisinin kilit tedarikçileri arasında yer alır. Bu oluşumu satın almak için 20 milyon dolarlık bir yatırımda bulunmuştur. Ayrıca bünyesinde bulunan prairieFyre, alanında orijinal ekipman üreticisi (OEM) olup iletişim merkezi ile çeşitli çözümler sağlamaktadır.

 

Mitel Hangi Ülkenin Markası?

Mitel şirketi Kanada merkezli bir marka olmakla birlikte Ontario bölgesinden operasyonlarını yürütmektedir.

 

Mitel Faaliyet Alanları Nelerdir?

Mitel firmasının faaliyet gösterdiği alanlar; kurumsal IP telefon sistemleri, Bulut IP telefon servisleri, işbirliği uygulamaları ve yeni nesil birleşik iletişim şeklinde olmaktadır. Ek olarak ünlü telekomünikasyon markası, her gün iki milyardan fazla iş bağlantısına güç sağlamaktadır.

 

Mitel Ürünleri Nelerdir?

Mitel, telekomünikasyon alanında pek çok ürünün imalatını yapmaktadır. Markaya ait ürün ve hizmetler şu şekilde sıralanmıştır.

 

İş Telefonu Sistemleri

 • MiCloud Connect
 • MiCloud Flex
 • MiVoice Business
 • İş Voip

 

Telefonlar ve Aksesuarlar

 • 6900 Serisi IP Telefonlar
 • IP Telefonlar
 • SIP Telefonlar
 • Konferans Telefonları

 

İletişim Merkezi

 • MiCloud Connect CX
 • MiContact Center İşletme

 

İşbirliği

 • MiCloud Connect için ekip çalışması
 • MiCollab

 

Mitel Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

100 ülkede 70 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Mitel markası, müşterileri nerede olursa olsun onlarla kesintisiz iletişim sağlayabilme politikasıyla çalışan tek şirkettir. Bu anlamda gelişmiş bir mobil iletişim teknoloji hizmeti bulunmaktadır. Yaşanabilecek herhangi bir probleme karşılık firmanın Kuzey Amerika, İngiltere, EMEA ve Asya Pasifik’te bulunan ofislerindeki servis sağlayıcıları ile küresel anlamda bir teknik destek sağlamaktadır. Oluşturduğu teknik destek uzmanları ekibiyle hızlı, verimli ve kaliteli bir servis-bakım hizmeti vermektedir.

 

Mitel Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Mitel şirketinin merkez ofisi Kanada'nın Ontario bölgesindeki Ottawa'dadır. Buradan dünyanın dört bir yanına ulaşmaktadır. Mitel markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Mitel Fiyatları Nelerdir?

Mitel markasına ait ürünlerin fiyatları sürekli güncellenmektedir. Aşağıdaki formu doldurmanız halinde ekibimiz tarafından size en kısa sürede dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme sağlanacaktır.