Menü

MILESTONE

Milestone Markası Tarihçesi

1998 yılında Danimarka'da ortaya çıkan Milestone Systems, zaman veya konumdan bağımsız olarak dijital video verilerini işlemek için kurulan bir yazılım geliştirme şirketidir. Milestone'un video yönetim yazılımı, video gözetim sisteminiz üzerinde tam kontrol sağlayarak Milestone'un geniş eklenti seçeneklerini, desteklenen donanım ve üçüncü taraf uygulamalarını entegre etmenizi sağlar.

 

Milestone Markası Başarıları

Milestone, IP kamera sistemleri için açık platform video yönetimi çözümlerinde dünyanın önde gelen teknoloji şirketidir. Tüm Milestone VMS platformları, gözetim sistemi performansını artırmak ve genel güvenliği güçlendirmek için en gelişmiş özelliklere sahiptir.

 

Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Kopenhag'da bulunan bir açık platform IP video yönetim yazılımı sağlayıcısıdır. Milestone’nun bölge merkezi Portland, Sofya ve Singapur’dadır. Milestone'un Avustralya, Brezilya, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Kore, Lübnan, Meksika, Rusya, Suudi Arabistan, İspanya, Güney Afrika, BAE ve İngiltere'deki ülke ofisleri yerel satışları da desteklemektedir.

 

Milestone Faaliyet Alanları Nelerdir?

Dünya çapında güvenlik uzmanları tarafından kullanılan Milestone'un sezgisel arayüzü, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablette video izlemenizi, kaydetmenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır. Ayrıca, şehir gözetimi, eğitim, finans, hükümet, sağlık, konaklama, imalat, perakende ve taşımacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

 

Milestone Ürünleri Nelerdir?

Milestone'un video yönetim yazılımı ile IP kamera sisteminizi kontrol etmenin ne kadar güç ancak kolay olduğunu keşfetmiştir. XProtect açık platformu, bireysel iş ihtiyaçlarını karşılamak için Milestone System'in teknoloji topluluğundan ve kamera ortaklarından gelen ürünler ve entegrasyonlarla entegre olabilir. Husky Network Video Recorders, yüksek performanslı donanıma önceden kurulmuş gelişmiş VMS'sini sağlayan kullanıma hazır gözetim çözümleridir.

 

Milestone Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup entegrasyonu ve tasarımında lider bir konumdadır. İster Milestone hem de IP kamera sistemlerinde yeni olun ya da gelişmiş bir Milestone entegrasyonu için yardıma ihtiyacınız olsun, NETSER Grup olarak tüm sorularınızı yanıtlayabilir ve gözetim projenizi planlamanıza ve uygulamanıza yardımcı olabiliriz.

 

Milestone Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

NETSER Grup, operasyonunuzun boyutuna, teknik ihtiyaç ve sınırlamalarına ve bütçesine mükemmel şekilde uyarlanmış bir Milestone güvenlik kamera sistemini Türkiye yetkili distribütörü olarak kurar. Milestone markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

Milestone Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup uzmanları, Milestone güvenlik sistemlerine başlamanıza yardımcı olmak için sizi bekliyorlar! En uygun çözümler ve koşullar hakkında bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.