Menü

MATICA

Matica Markası Tarihçesi

Matica System, 1992 senesinde Milano şehrinde kurulmuştur. Güvenli kimlik doğrulama alanında hizmet vermektedir. İlk etapta metal plaka gofrajları üreten firma, sonrasında üretim uygulamalarını genişletmiş ve 2002 yılında Sandro Camilleri bünyesine dahil edilmiştir. Bu anlamda daha geniş bir kart düzenleme sistemine geçmiştir. Böylece güvenilir kart kişileştirme alanında kaliteli üretimlerde bulunmuştur.

 

Matica Markası Başarıları

Matica şirketi, kurulduğu günden beri gösterdiği başarılarla göz doldurmuştur. Sektörde edindiği güven ile dünya çapında yer edinmiş, ileri teknoloji ve yüksek kalitenin harmanlandığı bir marka haline gelmiştir.

 

Matica Hangi Ülkenin Markası?

Matica markası İtalya'da kurulmuştur. Ancak şu anki merkez ofisi Almanya Münih'te bulunmaktadır. Bunların haricinde Hindistan, Singapur, ABD, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ofisi bulunmaktadır.

 

Matica Faaliyet Alanları Nelerdir?

Matica markası ulaşım, sağlık, eğitim, telekomünikasyon ve kurumsal alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu anlamda kapsamlı bir ürün portföyü bulunmakla beraber; pasaport, erişim kontrol kartları, kimlik kartı yazıcıları üretmekte ve tasarlamaktadır.

 

Matica Ürünleri Nelerdir?

Matica markasına ait ürün ve hizmetler aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Finansal Anında İhraç

  • Masaüstü Kartı Yazıcıları

  • Pasaport Yazıcıları

  • Merkezi Düzenleme

  • Özel Uygulamalar

  • Yazılım

 

Matica Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Matica firması, sertifikalı dağıtım ortakları ve çalışanlarına sahiptir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir politika izleyen marka, kendi interaktif akademisini kurmuştur. Böylelikle yüzde yüz kaliteli hizmet için ekibini de eğitmekte ve desteklemektedir. Yenilikçi bir anlayışa ve anında çözüm üretme felsefesine sahiptir.

 

Matica Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Matica’ya ait Türkiye'de resmi bir distribütör bulunmamaktadır. Ancak Matica markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Matica Fiyatları Nelerdir?

Matica fiyatları düzenli olarak güncellenmektedir. Markaya ait ürünlerin güncel fiyatlarını öğrenmek için sayfamızda yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Marka uzmanlarımız, avantajlı fiyat teklifleriyle size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.