Menü

MAKELSAN

Makelsan Markası Tarihçesi

Makelsan firması, 43 seneden fazla edindiği tecrübesi ile güç elektroniği sektörüne yön vermektedir. Kesintisiz enerji alanındaki üretimleri için oluşturduğu Ar-Ge merkezi ve tesisleri sayesinde, dünyadaki insan yaşamının sürdürülebilirliğine katkı sağlamaktadır. Yerli bir üretici olan marka, çok yük bir büyüme hızına sahip olmakla birlikte modern bir imalat süreci barındırmaktadır. Hem ulusal hem de uluslararası alanda lider firmalar arasında yer alan Makelsan, Türkiye'deki ihracat gücünü artırmayı hedeflemektedir.

 

Makelsan Markası Başarıları

Faaliyet gösterdiği zaman içinde pek çok başarıya imza atan Makelsan, İstanbul’un en büyük hastaneleri arasında yer alan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne hizmet vermektedir. 1200 yataklı olan bu hastanenin kesintisiz enerji sürdürülebilirliği, Makelsan’a emanettir. Aynı zamanda Endonezya'da düzenlenen ve dünyanın önde gelen spor etkinliklerinden olan 2018 Asya Oyunları'nın gerçekleştirildiği stadyumlarda da Makelsan Mobil Güç Sistemleri, kesintisiz enerji hizmeti ile destek vermiştir.

 

Makelsan Hangi Ülkenin Markası?

Makelsan firması % 100 yerli sermayeli bir üretici olmakla beraber, merkez ofisi de Türkiye'de bulunmaktadır.

 

Makelsan Faaliyet Alanları Nelerdir?

Makelsan markası; frekans konverterleri, alçak ve orta gerilim panoları, transformatörler, statik ve servo voltaj regülatörleri, yenilenebilir enerji sistemleri, DC güç sistemleri, inverterler ve enerji depolama sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

 

Makelsan Ürünleri Nelerdir?

Makelsan, ürün çeşitlerini sürekli genişleterek ve komple enerji çözümleri sağlayıcısı kimliği ile ön plana çıkmaktadır. Markaya ait ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • UPS (Kesintisiz güç kaynağı) - Online

 • UPS - Modüler

 • UPS - Dinamik

 • UPS - Line İnteraktif

 • Voltaj Regülatörü

 • Akü Şarj Cihazları

 • Frekans Konvertörü

 • İzolasyon Trafosu

 • Aküler

 • Soğutma Sistemleri

 • Aksesuarlar

 

Makelsan Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Makelsan şirketi, her zaman için alanında uzman ekibiyle müşteri odaklı bir servis ve bakım hizmeti sağlamaktadır. Saha mühendislerinin hepsi sertifikalı olmakta ve bu anlamda satış sonrası için hızlı ve kaliteli bir destek vermektedir. En kapsamlı kesintisiz güç kaynağı ağlarından birine sahip olan marka, Türkiye’nin her yerindeki müşterileri için 7/24 hizmet vermektedir.

 

Makelsan Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Makelsan, tamamen Türkiye'ye ait bir firmadır. Makelsan markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Makelsan Fiyatları Nelerdir?

Makelsan ürünleri ile ilgili güncel fiyatlandırmadan haberdar olmak için aşağıda yer alan formu doldurabilir ve uzman kadromuzun size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede en avantajlı tekliflerden yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz.