Menü

KOPİLOT

Kopilot Markası Tarihçesi  

Turkcell’in Dünya Mobil Kongresi GSMA’de tanıtmış olduğu Turkcell Kopilot, kullanıcılarına seyahat ve günlük hayatlarında araçlarının güvenliğini sağlamayı amaçlar. 

 

Kopilot Markası Başarıları  

Kopilot, otomobil kullanıcılarına sürüşle alakalı bilgi akışı sunar ve güvenli bir sürüş sağlamayı hedefleyen güvenilir bir yol arkadaşı ve yardımcısıdır. Aracın güvenliğiyle alakalı bilgiler, otomobil ve sürüş profili, seyahat bilgileri gibi birçok veriyi tek ekrandan ulaşılabilir hale getirir.

Turkcell mühendisleri tarafından ilk olarak Dünya Mobil Kongresi GSMA’de tanıtılıp büyük ilgi toplamıştır.

 

Kopilot Hangi Ülkenin Markası?

Kopilot, Turkcell’in geliştirdiği ve sürüş sürecini daha güvenli ve kolay hale getirmeyi amaçlayan bir Türk markasıdır.

 

Kopilot Faaliyet Alanları Nelerdir?

Kopilot, teknik özellikleri ve araç sürüşünü kolay ve güvenli hale getiren bilgi akışı ile araç kullanımına yepyeni bir boyut kazandırıyor. 

Kopilot, akıllı telefonlara indirilen uygulamasıyla araç ve sürüşle alakalı birçok bilgiye tek ekrandan ulaşma kolaylığı sağlıyor.

 

Kopilot Ürünleri Nelerdir?  

Kopilot’un sürücülere sağladığı bilgi akışının içinde: motor arızaları, yağ sıcaklığı, akü şarj durumu gibi teknik bilgiler yer alırken bunun yanı sıra sürüş mesafesi ve süresi, sürüşün başladığı ve bittiği lokasyon gibi bilgiler de bulunuyor.

Sürüş esnasında sağladığı yorgunluk alarmıyla kazaların önüne geçmeyi amaçlar, aynı

zamanda kaza yapılması durumunda tanımlanan kişilere SMS yoluyla bilgi aktarımı yapar. 

 

Kopilot Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?  

Kopilot’un akıllı telefonlara indirilebilen uygulamasının yanında araca yerleştirilen bir cihazı da bulunmaktadır. Bu cihaz sayesinde aracınızla alakalı bütün teknik bilgilere, konum bilgisine ve diğer bilgilere erişebilirsiniz. Aynı zamanda bu cihazın 2 yıl garantisi vardır. 

 

Kopilot Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri  

Turkcell’in Kopilot hizmetinden faydalanmak için Turkcell mağazalarına gidip Kopilot’a üye olabileceğiniz gibi, birçok marka ve hizmeti çatısı altında bulunduran Netser Grup’tan da Kopilot hizmetini kalite ve güvenle alabilirsiniz.

 

Kopilot Fiyatları Nelerdir?  

Kopilot fiyatlarıyla alakalı detaylı bilgi almak için Netser Grup ile iletişime geçebilir ya da web sitesinde bulunan bilgi formunu doldurabilirsiniz.