Menü

JUNIPER

Juniper Networks Markası Tarihçesi

Juniper Networks, Şubat 1996’da Pradeep Sindhu tarafından kurulmuş çok uluslu bir şirkettir. Ağ ürünleri geliştirip pazarlayan firmanın merkezi Kaliforniya’dadır. Şirket 1999 yılında halka açılmaya karar vermiş ve pek çok finansman elde etmiştir. Kurucusu Pradeep Sindhu aynı zamanda Xerox Palo Alto Research Center (PARC)'ta bilim insanıdır.

 

Juniper Networks Markası Başarıları

Juniper Networks geçmişten bugüne pek çok başarı elde etmiş ve sektörde kaliteli hizmetin öncülerinden olmuştur. Firma, Forbes'un Amerika'nın En İyi Orta Ölçekli İşverenleri listesinde yer almıştır. Juniper Networks markası, ağ anahtarları ve yönlendiricileri ile ISS tarafından kullanılmaktadır. Bu anlamda dünyanın en büyük pazar payına sahip üçüncü şirketidir. Güvenlik duvarı pazarında ise % 24.8 pay ile güvenlik duvarı ürünleri alanında en büyük ikinci paya sahip şirket olma özelliği taşır. Aynı şekilde veri merkezi güvenlik cihazlarında da pazarda ikinci pay sahibidir.

 

Juniper Networks Hangi Ülkenin Markası?

Juniper Networks, ABD merkezli bir şirkettir. Merkez ofisi ise Sunnyvale, Kaliforniya’da bulunmaktadır.

 

Juniper Networks Faaliyet Alanları Nelerdir?

Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar; ağ yönetimi yazılımları, yazılım tanımlı ağ teknolojisi, yönlendiriciler (Router), ağ güvenlik ürünleri (Firewall, VPN) ve anahtarlar (Switch) şeklinde olmaktadır.

 

Juniper Networks Ürünleri Nelerdir?

Juniper Networks; IT güvenlik ürünleri, yönlendiriciler ve anahtarlar tasarlamaktadır. ISS için çekirdek yönlendirici satışı ile başlayan marka, kablosuz ağ ürünleri ve toplama cihazlarını da ürün yelpazesine dahil etmiştir. Firmaya ait ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Anahtarlar

  • Yönlendiriciler

  • Güvenlik

  • SDN, Yönetim ve İşlemler

  • Network Edge Hizmetleri

  • Ağ İşletim Sistemi

  • Kimlik ve Politika Kontrolü

  • Paket Optik

  • Bulut Hizmetleri

  • Kablosuz Erişim Noktaları

 

Juniper Networks Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Juniper Networks markası her zaman için müşteri memnuniyeti odaklı bir iş politikası sürdürmektedir. Ürünler ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı adına, J-Care programı aracılığı ile teknik destek sağlamaktadır. Müşterileri için çözümü en zor görülen sorunları bile ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

 

Juniper Networks Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Juniper yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Juniper markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Juniper markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

 

Juniper Networks Fiyatları Nelerdir?

Juniper Networks bünyesindeki ürünlerin fiyatları her an güncellenmektedir. Bu anlamda en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede temasa geçerek fiyatlandırma hakkındaki detayları paylaşacaktır.