Menü

JABRA

Jabra Markası Tarihçesi

Jabra, 1983 yılında Elwood Norris tarafından kurulmuştur. Video ve ses ekipmanı alanında uzmanlaşmış bir marka olan Jabra, Danimarkalı GN Grubu'nun bir parçası olan GN Audio bünyesine dahildir. 2000 senesi Eylül ayında satın alınmıştır.

 

Jabra Markası Başarıları

Jabra markası, yaptığı üretimlerle tasarım ve inovasyon dalında Red Dot Mobile dahil olmak üzere pek çok ödüle layık görülmüştür. GN Group’tan bir parça olarak faaliyetlerini sürdüren firma, Asya ile Avrupa'yı birbirine bağlayan telgraf kablolarını ilk döşeyen isimdir.

Aynı zamanda mikrofon alanında da ilk ultra gürültü önleyici ürünleri imal etmiştir. Spor kulaklığı içine kulak içi nabız ölçeri ilk yerleştiren marka olma özelliği de taşımaktadır. Jabra şirketi, hem medikal hem de profesyonel ses çözümlerini tek bir çatı altında toplayan tek şirkettir.

 

Jabra Hangi Ülkenin Markası?

Jabra Amerikan merkezli bir şirket olmakla beraber, GN Grubu tarafından satın alındıktan sonra operasyonlarını Danimarka’dan yürütmeye başlamıştır. Kopenhag’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Jabra Faaliyet Alanları Nelerdir?

Jabra, özellikle spor yapanlar için geliştirdiği kablosuz kulaklıkları ile tercih edilmektedir. Üretim yaptığı alanlar ise çağrı merkezi, ofis, spor, bluetooth’lu mono kulaklıklar ve müzik dünyası şeklindedir.

 

Jabra Ürünleri Nelerdir?

Markaya ait ürün grupları aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 

Mikrofonlu kulaklıklar

  • Ofis kulaklıkları

  • Gerçek kablosuz kulak içi kulaklıklar

  • Kablosuz stereo kulaklıklar

  • Çağrı merkezi kulaklıkları

  • Spor kulaklıkları

  • Bluetooth mono kulaklıklar

 

Mikrofonlu hoparlörler

  • Mikrofonlu ofis hoparlörleri

  • Mikrofonlu araç içi hoparlörler

 

Video konferans ürünleri

 

Jabra Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Jabra her zaman için kaliteli hizmetin adresi olmakla beraber, ürünleri için de belli bir garanti kapsamı sunmaktadır. Bu sistemden faydalanmak için mutlaka satış fişi ya da başka bir resmi satış belgesi sunmanız gerekmektedir.

 

Jabra Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Jabra markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü Mn İletişim ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

Jabra Fiyatları Nelerdir?

Jabra ürün fiyatları sürekli güncellenmekle beraber, sayfamızda yer alan formu doldurabilir ve en güncel fiyatlandırmalardan haberdar olabilirsiniz.