Menü

INTERLOGIX

Interlogix Markası Tarihçesi

Güvenlik alanında en tanınmış isimlerin bazılarının mirasını devam ettiren Interlogix, pazar lideri markalarla uzun zamandır devam eden bir bağlılığı bulunuyor. Kanal ortakları için uygun tek kaynaklı bir sağlayıcı olarak Interlogix, devam eden mevcut ve gelecekteki güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir ve sezgisel ürünler sunmaktır.

Interlogix, dünya çapında havacılık ve yapı sistemleri endüstrilerinin önde gelen sağlayıcılarından olan United Technologies Corp.'un (NYSE: UTX) bir birimi olan UTC Climate, Controls & Security'nin bir parçasıdır.

Interlogix Markası Başarıları

Akıllı evler, akıllı binalar, akıllı güvenlik entegrasyonu iş uygulamaları… Şirket, birçok markası birlikte çalışabilirliği sergileyen en son teknolojileri birleştirmektedir. Ayrıca, UTC İklim, Kontroller ve Güvenlik küresel merkezi olarak hizmet veren Akıllı Binalar Merkezi'ni kurdu.

Interlogix Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Palm Beach Gardens, Florida da olan Interlogix, Kontroller ve Güvenlik , UTC Yapı ve Endüstriyel Sistemler olmak üzere iki segmente bölünerek oluşturuldu . Otis, asansör ve yürüyen merdiven imalatı kurulumu sağlarken, UTC Climate, Controls & Security'nin markaları bina teknolojileri, ısıtma ve soğutma, yangın güvenliği ve soğutma ürünleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Interlogix Faaliyet Alanları Nelerdir?

Interlogix, GE TruVision (video gözetimi), IFS (fiber optik ve veri iletimi), Simon XT (izinsiz giriş), Concord (izinsiz giriş), NetworX (izinsiz giriş), Verex dahil olmak üzere bir dizi entegre çözümler sunmaktadır.

Interlogix Ürünleri Nelerdir?

Interlogix, kart ve kart okuyucularıyla alakalı aşağıdaki ürün özelliklerini sunmaktadır:

Interlogix: Hem konut hem de küçük-orta ölçekli ticari pazarlar ve çeşitli ağ ve yangın ürünleri için öncelikle (UltraView, TruVision vb.) saldırı tespit ürünlerini temsil eder.

Lenel: OnGuard, SkyPoint, Tesis Komutanı ve Picture Perfect gibi entegre, kurumsal güvenlik yönetim sistemi ürünlerini temsil etmeye devam ediyor. Ürünleri öncelikle entegratör / VAR kanalından ticari ve resmi müşterilere hitap etmektedir.

Onity: Ağırlama ve eğitim dahil olmak üzere belirli sektörler için elektronik kilitler, oda içi kasalar ve enerji yönetimi.

Supra: Tuş kilidi kutusunun modern versiyonunu içeren anahtar yönetim sistemlerini kapsar. Kapılar mekanik buton yerine bir akıllı telefonla ile açılabilr.

Interlogix Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Interlogix, ürünlerindeki her türlü sorun için teknik destek sunmaktadır. Interlogix, kapsamlı ve ayrıntılı bir garanti ve değiştirme desteği ile satış sonrası müşterisinin yanında durmaktadır. Interlogix, mevcut sorunları anında ve etkili çözmek için oldukça profesyonel ekibe ve bayilere sahiptir. NETSER Grup, Interlogix için en iyi hizmeti sunmakta ve satılan ürünlerin arkasında durmaktadır. NETSER Grup, çözümlere yaklaşımı ve sorunları ele alışıyla her zaman size desteğe hazırdır.

Interlogix Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Interlogix markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü Mn İletişim ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

Interlogix Fiyatları Nelerdir?

Interlogix fiyatları birçok özelliğe göre değişkenlik göstermektedir. Interlogix’in, ihtiyacınıza yönelik en iyi çözümleri sunması için teknik yardım gerekmektedir. NETSER Grup, size uygun olan en iyi özelliklerle ve gereken tüm teknik destekle yanınızdadır. Ayrıntlı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilir bize nor bırakabilirsiniz. Konusunda uzman olan çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş sağlayarak konu hakkında ayrıntılı ve kapsamlı bir açıklama yapacaklardır.