Menü

INTERCOM

Intercom Markası Tarihçesi

2011 yılında kurulan Intercom markası müşterilerine konuşma ve mesajlaşma tabanlı müşteri ilişkileri kurmayı sağlayan bir sohbet platformudur. Sizlere ürününüzü veya web sitenizi kimin kullandığını gösteren bir programdır. Hedeflenen içerikler, mesajlar ve konuşma desteği ile müşterilerinizle kişisel olarak iletişim kurmanızı sağlamaktadır.

Intercom Markası Başarıları

Intercom markası tüm işletmeler arasındaki iletişim için öncelikle mesajlaşma deneyimini kuvvetlendirip 500 milyon konuşmayı güçlendirmektedir. Dünya çapında 4 milyar benzersiz kullanıcıya ve 30.000’den fazla ödeme yapan müşteriye sahiptir.

Ayrıca Diyaloğa Dayalı Pazarlama, Diyaloğa Dayalı Müşteri Katılımı ve Diyaloğa Dayalı Destek çözümleriyle müşterilerine iş yolculuğu boyunca konuşma deneyimleri sunan tek platformdur.

Intercom Hangi Ülkenin Markası?

Intercom markası San Francisco, Londra, Chicago, Dublin ve Sydney’deki ofislerinde hizmet vermektedir.

Intercom Faaliyet Alanları Nelerdir?

Bir web siteniz veya web tabanlı bir ürününüz varsa masaüstünde ya da mobil cihazınızda Intercom’u kullanarak şunları yapabilirsiniz:

  • Her müşterinizi ücretsiz olarak izleyerek, filtreleyip segmentlere ayırabilirsiniz. Bunun sayesinde müşterilerinizin kimler olduğunu ve neler yaptıklarını görebilirsiniz.
  • Web sitenizden otomatik olarak daha fazla potansiyel müşteri elde edebilirsiniz. Toplantılarınızı ayarlamak, yönlendirmek ve planlamak için potansiyel müşterileriniz ile gerçek zamanlı sohbetler edebilirsiniz.
  • Hedeflenen e-postaları, sohbet ve gönderiler ile daha fazla kaydı aktif tutarak müşteriler elde edebilirsiniz.
  • E-posta mesajları aracılığıyla daha hızlı yanıt ve çözümler ile müşterilerinizi daha çok memnun edebilirsiniz.
  • İnsanların ürününüzü daha iyi anlamasına ve yanıtları daha hızlı almasına yardımcı olabilirsiniz.

Intercom Ürünleri Nelerdir?

Intercom markasının hizmeti, kurumsal ve bireysel olarak sohbet platformu satmaktır. Eğitim, kitap ve videolu anlatımlarla eğitim vererek hizmet satmaktadırlar.

Intercom Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Intercom markasının satış sonrası servis bakım ve hizmetleri bulunmaktadır. Netser Grup olarak da Intercom markası adı altında sunulan hizmetin tüm teknik ve bakım hizmetlerini sunmaktayız.

Intercom Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Intercom yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Intercom markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Intercom markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

Intercom Fiyatları Nelerdir?

Intercom markasının verdiği hizmetlerin fiyatlarını öğrenmek için sizlere özel hazırladığımız formu doldurmanız yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.